Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eleo257

Urządzanie małej łazienki

Polecane posty

Gość eleo257

Urządzam z mężem naszą nową łazienkę świeżo po remoncie, jest mała i szukam pomysłu na aranżację, ktoś cos doradzi? :) myślę, że lepiej będzie w małej łazience postawić na prysznic zamiast wannę bo pozwoli to na więcej przestrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandreczkaa66
Na pewno prysznic zaoszczędzi Ci sporo miejsca w łazience ale z drugiej strony jest bardzo niewygodny jeśli chodzi o dzieci. My z mężem też rok temu zmieniliśmy wannę na prysznic. Kupiłam taką z wysokim brodzikiem w sklepie Lazienka Plus 6 mce temu urodziło nam się dziecko i mimo tego dużego brodzika ciężko jest go kąpać już właśnie myślimy nad zrobieniem drugiej łazienki z wanną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jesteśmy właśnie z mężem na etapie urządzania Łazienki także szukam jakiegoś w miarę dobrego z rzeczami dobrej jakości sklepu. Już w mojej okolicy odwiedziłam wszystko ale wybór znikomy. Jeśli można wiedzieć gdzie ten sklep jest o którym mowa powyżej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sklep online http://www.lazienkaplus.pl/ też jakiś czas temu kupowałam tam właśnie kabinę prysznicową, wybór mają naprawdę ogromny także jest w czym wybierać. Ja mam akurat bez brodziku, w drugiej łazience mam wannę no ale też już pasuje zmienić myślałam nam wanną z hydromasażem jak się u was sprawdza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleo257
Dziękuję wam :) justysia dziękuję za namiar, decyduje się na prysznic, wanna to kiepski pomysł w małej łazience, chociaz w tym sklepie widziałam nawet takie komplety wanna z prysznicem. Co do wanny z hydromasażem to ja się nie wypowiem, w życiu się w takiej nie kąpałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina455
ja posiadam wannę z hydromasażem kupowałam w lazienka plus jak była na promocji, to przyznam, że średnio to tak raz na tydzień używam jej, a tak to biorę szybki przysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby dobrze zaaranżować małą łazienkę najlepiej zdecydować się na usługi firmy projektującej. Wtedy macie gwarancję że wszystko będzie ze sobą grało, a łazienka mimo małego rozmiaru będzie funkcjonalna. Namiary na taką firmę - http://www.tokalazienki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno jasne kolory, prysznic, pralka węższa od góry ładowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemuur188
Bardzo ciekawą opcją jeśli chodzi o urządzanie łazienki jest kamień dekoracyjny. To rozwiązanie, które nadaj***ardzo fajnego charakteru naszemu wnętrzu i sprawia, że jest ono niepowtarzalne. Zresztą wystarczy zerknąć na różnego rodzaju aranżacje aby móc się o tym przekonać - https://www.stonemaster.pl/ . Bardzo fajnie komponuje się zarówno ze szkłem jak i płytkami. To dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×