Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o cheat małych w diecie?

Polecane posty

Gość gość

Jw. Jak często sobie pozwalacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co masz na myśli dieta, jako styl życia czy odchudzanie, nie mniej jednak ja w ogóle ich nie robie bo nie widzę sensu, już dawno przestałam traktować jedzenie jako niewiadomo jaką przyjemność i bardzo dobrze na tym wyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi26
a ja uważam że taki cheat day nie zaszkodzi. zależy jeszcze jaką masz dietę, ja np biorę do diety jeszcze iqacai z owoców acai i to też hamuje trochę apetyt, ale jak mam dzień przed okresem to nie ma bata żeby czegoś słodkiego sobie odmówić. poza tym gdzieś już czytałam, że lepiej co jakiś czas sobie coś takiego w małej ilości przekąsić niż potem najdzie cię nie wiadomo jaki głód i opierniczysz na raz dajmy na to całą tabliczkę czekolady. ma to sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze jak dla mnie to zacząć panowac nad głodem. Regularne posiłki i dodatkowo o właściwym zapotrzebowaniu kalorycznym na 100% będa kluczem do sukcesu. Warto też pomyśleć nad jakimś zajęciem, które zwyczajnie pozwoli zapomnić o diecie, bo jak pokazują badania, najwięcej ludzi podjada zwyczajnie z nudy ;/ tutaj więcej na ten temat http://obk.pl/nie-potrafisz-opanowac-apetytu-wyprobuj-te-sposoby-na-jego-poskromienie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×