Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hj177

Nie umiem rozmawiać z dziewczynami

Polecane posty

Gość Hj177

A więc mój problem polega na tym, że kompletnie nie potrafię nawiązać rozmowy z koleżankami. Z kolegami nie mam tego problemu, z nimi rozmowa przychodzi łatwo i na luzie. Gdy jest jakieś spotkanie/ognisko, to właściwie tylko przebywam z chłopakami, gdy dochodzi do sytuacji, gdzie zostaje sam z dziewczynami, to można powiedzieć, że jest to katorga. Totalnie nie wiem jak się odezwać i o czym mówić. No i ogólnie dziewczyny wiedzą jaki jestem i trudno teraz mi się inaczej zachowywać, bo wzięłyby mnie za dziwaka. I co najgorsze, moi kumple potrafią na luzie gadać z dziewczynami, a ja siedzę wtedy cicho jak kołek i czuję się potwornie. Nie wiem, czym jest to spowodowane, ale mam już tak od zawsze. Ogólnie moi znajomi mnie lubią, ale ta nieśmiałość do dziewczyn u mnie jest straszna i coraz bardziej boję się, że przez to zostanę kiedyś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego bać. Jak nie nauczysz się rozmawiać z dziewczynami to 100% będziesz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusia lub rodzice robia z Ciebie cwela w domu. Nic na to nie poradzisz. Uciekaj z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiaj o lakierze do paznocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie niesmialych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań ich gejem przyjacielem. Na cycki se za darmo popatrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za duzo myslisz, ze cos pojdzie nie tak i dlatego sie spinasz. Musisz jakos wyluzowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlap jedną za cycki. Jak da ci po ryju już będziesz miał temat do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jedynakiem albo nie masz siostry . Gdybyś miał siostrę to ona by cie wtajemniczyła . A pozatym siostra miałaby koleżanki ,które czasami spały by u ciebie w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiej narodowości sa te dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze pokolenie . Ojejejejeje. stado warchlaków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo babcie i mamusie nauczyły córeczki cnotliwosci i one zachowują sie ozięble .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejdź i powiedz : Szpik inglisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SO1995
Dnia 14.08.2017 o 23:53, Gość Hj177 napisał:

A więc mój problem polega na tym, że kompletnie nie potrafię nawiązać rozmowy z koleżankami. Z kolegami nie mam tego problemu, z nimi rozmowa przychodzi łatwo i na luzie. Gdy jest jakieś spotkanie/ognisko, to właściwie tylko przebywam z chłopakami, gdy dochodzi do sytuacji, gdzie zostaje sam z dziewczynami, to można powiedzieć, że jest to katorga. Totalnie nie wiem jak się odezwać i o czym mówić. No i ogólnie dziewczyny wiedzą jaki jestem i trudno teraz mi się inaczej zachowywać, bo wzięłyby mnie za dziwaka. I co najgorsze, moi kumple potrafią na luzie gadać z dziewczynami, a ja siedzę wtedy cicho jak kołek i czuję się potwornie. Nie wiem, czym jest to spowodowane, ale mam już tak od zawsze. Ogólnie moi znajomi mnie lubią, ale ta nieśmiałość do dziewczyn u mnie jest straszna i coraz bardziej boję się, że przez to zostanę kiedyś sam.

Miałem to samo. Gdy moi kumple swobodnie rozmawiali z dziewczynami, ja siedziałem cicho jak mysz pod miotłą. Wstydziłem się dziewczyn i nie umiałem z nimi rozmawiać. Gdy byliśmy na biwaku w Siemianach, kumple wychodzili na podryw a ja siedziałem sam w namiocie. Czułem się jak skończony frajer. Nieśmiałość w stosunku do dziewczyn  była moim przekleństwem. Bałem się, że nigdy nie będę miał dziewczyny i że zostanę starym kawalerem. Najgorsze było to, że ja podobałem się dziewczynom, a mimo tego nie byłem w stanie z nimi nawiązywać bliskich kontaktów z powodu lęku przed bliskością spowodowanego nieśmiałością. Na szczęście w porę wyszedłem z tego. Poznałem moją żonę, a wcześniej pobaraszkowałem z kilkoma dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyroda lubi równowagę są nieśmiałe dziewczyny i chłopaki ale problem w tym że baaardzo rzadko się spotykają 😜 i koło się zamyka chociaż słyszałem że te najbardziej wyszczekane przebojowe itp. są najbardziej wierne i oddane niż te tzw. szare ciche myszki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×