Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
dziewiędziesiatjeden

Nie spotkałem ani jednej kobiety która by nie wymagała modela z wyglądu

Polecane posty

Gość gość
ja prdl... nie pierwszy raz widze tego typu wątek i robi się to naprawdę żenujące. Jak rozglądam się po moich koleżankach i ich facetów to widze jedno - WYGLĄD WCALE NIE JEST TAKI WAŻNY. Połowa facetów, o których starają się dziewczyny nie jest super przystojna, ba, są przeciętni. Ale mają jedno - są męscy, pewni siebie i potrafią zrobić coś wiecęj niż jęczeć na babskim forum, że to nie ich wina, że żadna ich nie chce....... nie wyobrazam sobie jakim trzeba byc frajerem zeby nic nie dzialac w swoim zyciu tylko porazki zrzucac na wszystkich wokol

gość dziś Ja widzę po koleżankach, siostrze, że wygląd dla kobiet jest kluczowy. Ile razy słyszałem od dziewczyn, że nigdy się nie zwiążę z brzydalem czy przeciętniakiem? dlaczego potrafią odrzucić faceta od już za sam przeciętny wygląd? Ile razy widziałem tematów na kafeterii jak mężczyzna zbrzydł np. po wypadku to dziewczyna od razu z nim zerwała?

Gość gość
Ja jestem kobietą i to co pisze autor to prawda bo po co kobiecie przeciętniak skoro może mieć modela. I błagam nie mówicie że wygląd nie jest ważny bo was wyśmieje.

Gość gość
gość jeśli starasz się z nim na poważnie, to nie warto, on nie przyjmuje racjonalnych argumentów. To troll, a sensem jego życia jest spamowanie tym samym lamentem byleby ktoś odpisywał. Tzn. karmienie trolla.

Gość gość
gość dziś Z tą męskością to też różnie, ale mają coś co podoba się partnerkom, co do reszty zgoda.

Gość gość
Nieprawda, nie każda patrzy na wygląd. Wyszłam za mąz za niezbyt urodziwego faceta, do tego biedny ja mysz kościelna i co z tego? okazał się psycholem Teraz nie chcę żadnego, ani przystojniaka ani jego odwrotności.

Gość gość
Kobiety to szmaty,wybierają modeli,liczy sie tylko wygląd. Wielu mężczyzn nie ma szans.

Gość gość
To jest tak że musi być jakis pociąg do drugiej osoby ale nie musi mieć ona wyglądu modela modelki tak to natura stworzyła. Bo wytłumacz mi że zawsze wulybieralam facetów przeciętnych ale oddziałują uch N mnie natomiast na studiach miałam trenera personalnego. Wygląd modela właśnie zagadywal nawet do mnie ale nic z tego nie wyszło bo nie pociąga mnie... Także nie generalizuj bo na to czy coś zaskoczy czy nie ma wpływ wiele czynników.

Gość gość
Mówisz o wyglądzie na pierwszym miejscui, bo to pierwsza rzecz jaką widać. U mężczyzn to samo, zwykła biologia. Każdy gatunek tak ma. Tyle, że wy piszecie głupoty, że niby ładni jesteście, a prawda jest taka,że jesteście niezaradni itp. A to też jest ważne.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować