Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ladona

bezpieczeństwo i ochrona przed atakiem

Polecane posty

Ostatnio w mojej mieścinie zdarza się co raz więcej napadów, a co gorsza nie wiadomo kto za tym stoi. Czy jedna osoba, czy więcej. Sama wiem, że dwie osoby nie zgłosiły napadu choć totalnie nie rozumiem dlaczego. Zacczynam wpadać w popłoch i muszę szybko zaopatrzyć się w coś dla bezpieczeństwa bo nie chcę wpadać w panikę za każdym razem jak ktoś za mną idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są różne narzędzia samoobrony dostępne bez pozwolenia , także kursy samoobrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilga09
kup sobie gaz albo najlepiej to paralizator. mi chłopak kupił i na początku się go bałam trochę ale to kwestia przyzwyczajenia jest i mija strach bardzo szybko. za to wzrasta poziom bezpieczeństwa bo jak wiem, że mogę takiego popieścić bez przyjemności to aż adrenalina rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku, nie sądziłam że akurat temat paralizatora zostanie podjęty bo tym można krzywdę wyrządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zootopia
krzywdę? kobieto masz jakieś wyrzuty sumienia w stosunku do kogoś kto będzie próbował Cię napaść? ostro takiego potraktować i za kratki bez zastanowienia nawet! masz pewność że nie skrzywdzisz go bardziej niż on by ciebie skrzywdził a masz za to mnóstwo czasu na schowanie się ucieczkę i wezwanie policji. ja bym takiego jeszcze gazem z barwnikiem później potraktowała ;) żeby dobić i naznaczyć na wszelki wypadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilgaa
To jest model w moim posiadaniu: http://www.spyshop.pl/latarka-paralizator-zap-enforcer-2-000-000-v-do-skutecznej-samoobrony-1246.html i naprawdę szczerze polecam. Nie wiem skąd jesteś ale w tej sieci sklepów możesz zajść i Ci wszystko wytłumaczą jeśli masz wątpliwości. Wg mnie to naprawdę najbardziej skuteczny sposób i dlatego należy go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×