Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolejny gość

Dziewczyna zaczęła mnie ignorować

Polecane posty

Gość kolejny gość

Poznałem dziewczynę wiele miesięcy temu (mieszka niecałe 100km ode mnie), już parę razy się widzieliśmy. Nie widzieliśmy się ponad miesiąc z różnych przyczyn, ale kontakt utrzymywaliśmy. Jak wyprostowały mi się plany to planowałem przyjechać na imprezę, na którą zaproponowała mi przyjechać jako jej partner. W dzień przed napisała mi, żebym się nie fatygował. Mimo tego, że mówiłem że to dla mnie nie problem to ona nalegała, żeby "sobie nie zawracać głowy" (nawet nie podała adresu itp). Odpuściłem sobie, mimo że zaczęło mnie to zastanawiać. na następny tydzień umówiliśmy się na spotkanie w środę (wczoraj) w innym mieście (akurat ma tam być cały tydzień), chociaż nie ustaliliśmy konkretnej godziny, powiedziała że nie wie, kiedy będzie wolna. Zadzwoniłem do niej dwa razy - o 19 i 21 i powiedziała, że jest zajęta i sama zadzwoni. Ostatecznie nie zadzwoniła, a jak się dowiedziałem przez jedną aplikację to wrzuciła zdjęcie ze spaceru (w tym mieście, gdzie mieliśmy się spotkać, nie wiem czy była sama). Dzisiaj jeszcze próbowałem zadzwonić i wysłałem parę wiadomości z zapytaniem, o co chodzi, ale nie odbiera i nie odpisuje na wiadomości (chociaż je czyta). Ciężko mi z tym wytrzymać, bo mi na niej zależy, ale z drugiej strony irytuje mnie to i nie chcę sobie na takie coś pozwalać. Nie chcę się przed nią płaszczyć ani nic w tym stylu, ale nie wiem jak to zostawić. Czy dawać jej szansę jeśli się odezwie jeszcze dzisiaj, za tydzień czy miesiąc? Za wszelkie porady będę bardzo wdzięczny PS: mam 20 lat :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za długa przerwa mam obecnie to samo w stosunku do faceta jestem znudzona, zniechęcona coś pękło w stosunku do niego nie mam już siły i ochoty z nim gadać będziesz musiał teraz bardzo sie postarać by nadrobić straty i na nowo zdobyć dziewczynę, będzie ciężko chociaz facet mi się podoba może nawet coś czuje do niego ale on tak jakby zawiódł moje oczekiwania i straciłam zainteresowanie nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nawet się nie znudziła tobą ale zbyt długo trwającą próżnią w waszych relacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny gość
Boli mnie to, że jutro wyjeżdżam i chciałem się z nia koniecznie widzieć i wyznać, co do niej czuję przed wyjazdem, a ona mnie wystawiła. Chociaż naprawdę nie jestem nic winien to mogę coś jeszcze z tym zrobić, jakoś to uratować? Bardzo mi na tym zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no musisz się na nowo postarać pokazać że ci zależy jak wyjedziesz to rozejdzie się po kościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ilu jest na świecie takich p**dusiów bez honoru? Laska traktuje go jak szmatę a ten jeszcze się zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniecheciłes ją do siebie czyms,prawdopodobnie nie jest zainteresowana,moze nie jestes w jej typie..mozesz walczyc ale wydaje mi sie ze ona juz kogos ma dlatego cie spławiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic już nie zrobisz, odpuść. Ona już ma inne plany na życie i Ciebie tam nie ma i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej to poznała innego który teraz z nią spedza czas bo nie wierzę w to że woli być sama niż z autorem się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej kretynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
traktuje cie jak nic. wyglada to na to, że kogoś poznała a ciebie chce spławić, tylko nie ma odwagi powiedzieć ci tego wprost albo widocznie nie czuje takiej potrzeby, po prostu chce żebys sie odczepił tak będzie łatwiej. Moim zdaniem szczerze, jej zachowanie jest poniżej pasa, chociaz przez wzgląd na szacunek do ciebie i dawną relacje powinna powiedzieć ci co myśli, byś wiedział na czym stoisz a nie strugać idiotkę. Możesz być pewien że ona już nie jest zainteresowana, i pewnie ten spacer, to z kimś kogo poznała, jakiś nowy przydupas.. moim zdaniem nie masz czego żałować, bo dziewczyna zachowala się kiepsko, a to bardzo dużo o niej mówi, nie ma szacunku dla drugiego człowieka, nie ma szacunku do ciebie. I nie słcuhaj tych opinoii u góry że musisz sie bardziej starac zdobyć ją na nowow, bo w czym ty niby zawiniłeś. Gdybys jej zależało vchciała się spotkac to by to zrobiła ewentualnie wyjasnilibyście sobie sprawy, ylko tu nie ma jjuż co wyjasniać jej zwyczajnie nie zalezy i musisz się z tym pogodzić. I nie płaszc się przed nią, jesteś młody popełniasz błędy kiedyś rozumowałam podobnie teraz bardzo tego załuje. Nie odzywaj sie nie pisz, i oczywiście zrobisz co zechcesz ale ja gdyby odezwała się po tygodniu, po miesiacu nie chciałabym juz z nią rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby to chodziłlo o ten brak ,kontaktu przez ten miesiąc dziewczyna nie proponowała by ci imprezy a póżniej jej odwoływała. Wygląda na to, ze poznała kogoś w miedzyczasie, i gdy nagle ulożyły sie planym z tamtym, ciebie chciala się po prostu pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×