Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samouk12

marzę o programowaniu

Polecane posty

Gość samouk12

albo chociaż pracy przy programowaniu. Czy jest sens próbować, skoro nie wiem czy dam radę być użyteczna? Chodzi mi o to, żeby umieć robić cokolwiek innego niż to, co umiem. Pracowałam w księgowości, kadrach płacach. Mam też wykształcenie do pracy z małymi dziećmi (wszystko poparte dyplomami i kursami). Co do zawodu nauczyciela to po prostu obawiam się, że rynek mnie wypchnie na bezrobocie i zwyczajnie za rok, 2, parę lat znów będę bez pracy mimo 4 dyplomów. Boję się, że jestem za głupia, aby znów się uczyć czegoś nowego zwłaszcza, że obecna praca zajmuje mi masę czasu i energii a wakacje i tak zawsze szukam czego innego, bo szkoły nie zatrudniają nowych nauczycieli na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po kierunku humanistycznym :P ale moj chlopak skonczyl informatyke i ekonomie, pisal prace na temat jakiegos oprogramowania i nigdy nie chcial zostac programista. To cholernie ciezka praca, czesto malo platna, bo zeby dostac fajne zlecenia to trzeba miec kontakty itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast tyle gadac o tym to bierz sie bo gadanie ci nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezka praca o jest fizyczna a nie umyslowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pobierz jakis program triala do programowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz na budowe w skwar robic kolo 30 stopni pomachaj szpadlem czy cos zrob tam to sie dowiesz co to ciezka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zasadzie tylko mycie talerzy w Londynie albo starczych doop w Niemczech polaczkom może przynieść satysfakcje i spełnienie no może jeszcze zgłoszenie się na eksperymenty medyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samouk12
dziękuję za odpowiedzi. Praca umysłowa też bywa ciężka, ale bez porównania lżejsza, gdy się widzi jej sens i ma się wprawę w uczeniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybudowalam dom
Dnia 19.08.2017 o 20:52, Gość gość napisał:

idz na budowe w skwar robic kolo 30 stopni pomachaj szpadlem czy cos zrob tam to sie dowiesz co to ciezka praca

Typowy burok wiejski myśli że łopata pomerda to juz ciezka peaca haha ksiegowosc to ciezka praca nawet nie wiesz o czym prostaczku piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ten link ktory ktos tu wrzucil  to wyciaganie kasy od naiwnych. W Polsce nie istnie zaden kurs ktory laika wciagnal by w programowanie.

zacznijmy od poczatku ze wazna jest znajomosc funkcji matematycznych od tego zaczynasz nauke. Po drugie musisz znac podstawy sngielskiego bo komendy sa w tym jezyku

np head object etc

i najwazniejsze na yputune kurdy sa za darmo i jest ich milion wiekszosc w j angielskim ale mozna wlanczyc tlumaczenie.

ale to nudna praca jest chyba nudniejsza niz ksiegowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×