Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny dlaczego takie jesteście? :(

Polecane posty

Gość gość

Zakochałem się w dziewczynie ona 22 ja 23. Poznałem ją na kursie angielskiego od razu wpadła mi w oko. Dużo rozmawialiśmy przed i po zajęciach. Zawsze jak byłem wcześniej od niej na zajęciach to do mnie podchodziła, a nie innych naszych wspólnych znajomych z kursu. Na przestrzeni tych 4 miesięcy znajomości, chciałem ją zaprosić kawe/piwo lub coś zjeść, jednak zawsze dostawałem kosza po trzecim powiedziałem sobie dość, urwałem kontakt (bo jak mówi powiedzenie czego oczy nie widzą tego sercu nie żal) Minęło 3 tygodnie i ona zaczyna do mnie pisać czego nigdy nie robiła. Dlaczego to robi przecież wie że chciałem coś więcej, a podczas rozmowy same ogólniki. Przecież to rozdrapuje stare rany gdy już powoli mi przechodziło :/ Co mam o tym myśleć bo wszystko do mnie wróciło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starspawn_
Co masz robić? Powiedz jej wprost o co chodzi,krótko i zwięźle,żeby zrozumiała. Nie baw się w jakieś gierki,bo szkoda czasu i nerwów. Jak będzie niezdecydowana,to olej ją,nie warto tracić czasu na księżniczkę. I najważniejsze,podejdź do tego stanowczo,no chyba,że jesteś miękki klusek i lubisz takie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opamiętała się, odpuść dla zasady niech wie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chce być ciągle adorowana, uraziles ego księżniczki i boli ja to ze ja zaczales olewac. Trzymaj się tego bo gdyby była zainteresowana nie odmowilaby Po Twojej propozycji, tym bardziej ze 3 razy probowales. A najlepiej na jej oczach zainteresuj się inna i pokaz ze masz całkiem ja w d...e, zobaczysz jak jej gul skoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ona Cię po prostu bardzo lubi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×