Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

znacie kogos, kto cale zycie byl sam i nigdy nie byl w zadnym zwiazku?

Polecane posty

Gość gość

ja znam starszych ludzi, ktorzy zyja sami, ale dlatego, ze malzenstwo sie rozpadlo albo jakis dlugoletni zwiazek a potem juz nikogo nie znalezni albo nie wyszlo z nikim na dluzej, ale nie znam nikogo kto mialby np 40 czy 50 lat czy 60 i nigdy nie byl w zadnym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 37 lat żadnych związków. Powód niska atrakcyjność fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj wujek 40 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje 2 ciotki stare panny, 62 i 57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor pytał o ludzi którzy nigdy nie współzyli seksualnie z druga osoba . Ja mam jakiego sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 52 lata i wdydi dziewczyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autor pytał o ludzi którzy nigdy nie współzyli seksualnie z druga osoba . Ja mam jakiego sąsiada A ty skąd wiesz że sąsiad nigdy nie współżył seksualnie? Rozmawiacie o tym w windzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cale zycie to chyba nie. Znam 2 osoby -o ile dobrze pamietam - jedna to była bratowa matki, weszła w związek dopiero w wieku 45 lat, cała młodość powtarzała że nikogo nie chce,a jak starość i samotność zaczęły jej zaglądać do oczu to nagle wzięła zonatego chlystka. Wcześniej gardzila takimi. Są już chyba z 6 lat razem.;) Druga to moja sąsiadka, ponoc w młodości miała chłopaka ale jej zaborcza samotna matka to zniszczyła. Z opowieści słyszałam ze byla madra dziewczyna i calkiem ladna.potem jej odbilo,leczyła się w zakladzie psychiatrycznym, dO dziś mieszka z matka. Ma juz 58 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,nie trzeba byc w zwiazku zeby zasmakowac cielesności :) . Nie wiem kto Ci wmówił takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 27 lat i nigdy z nikim nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka moich przyjaciółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co jest tego przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wczoraj 20 32
Pytam z ciekawosci, czy znaczcie naprawde samotnych ludzi. W pytaniu nie bylo ani slowa o cielesnosci ale o braku zwiazkow z druga osoba, czy znane sa wam takie osoby, czy poznaliscie kogos, kto nigdy nie mial dziewczyny/chlopaka a ma juz nie 20 ale np 40, 50 i wiecej lat, nie ma dzieci, meza/zony i nigdy nie mial. A drugie moje pytanie - czy uwazacie ze to normalne? mozna tak zyc z wyboru? Bo slyszy sie , ze "kazdy czlowiek potrzebje drugieo czlowieka"ale czy to odnosi sie do relacji z partnerem czy np czlowiekowi wystarczy miec znajomych, rodzine i bedzie szczesliwy i spelniony , nie bedzie odzuwal samotnosci. Co uwazacie na ten temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 18 48
Ja znam bo sam tak mam. 36 lat i zero związków. Powód to nieśmiałość i niska atrakcyjność fizyczna (czytaj brzydota). Kobiety zawsze traktowały mnie jak powietrze i w sumie ja od dłuższego czasu traktuję je tak samo :) Głupi nie jestem, nieźle zarabiam, dorobiłem się już własnego mieszkania, przynajmniej raz w roku jadę gdzieś na wakacje za granicę. Mimo tego nadal jestem sam i raczej się to chyba nie zmieni. Pozdrawiam wszystkich samotnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 18 48 dziś Witam rówieśnika. Mam tak samo. Tylko, że zamiast mieszkania kupiłem sobie inne zabawki. Na mieszkanie zbieram teraz. :P Z tym wyjątkiem małym, że brzydki nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×