Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak sie pozbyc faceta, ktory sie we mnie zakochal? a jest zlosliwy:(

Polecane posty

Gość gość

jak sie pozbyc faceta, ktory sie we mnie zakochal? a jest zlosliwy:(. Moze jest tutaj jakis facio, ktory by mu napisal pare słów smsem czy mailem - podam. Bo wiem, ze ciage On o mnie mysli. i np. na babcie mojego męza mowi ciage babka, na swoją mame - matka:(. chce zebym do niego jechala, jak jestem zajeta! wyczuwam, ze ciagle o mnie mysli. ja nigdy go nie kochałam!. Moze nastraszyc go policja?? co? jak sie choc raz odezwie do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w kwestii technicznej... chodzi mi o to...Jakby to ująć? może tak: czy ów pan cierpi na jakieś schorzenia utrudniajace mu postrzeganie lub włąsciwą interpretację rzeczywistosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha mocne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, mozliwe, ze na cos cierpi ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiecie co, ze mam tak, iz wyczuwam rózne rzeczy, ze on. np o mnie mysli, albo np. ogolnie jakies rzeczy ode mnie z domu, ze rodzice np. cos kupili do domu, nie ze wszystko, ale niektóre rzeczy itp. Czy Wy tez tak macie z wyczuwaniem ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to czemu chcesz mu ulżyć?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogólnie teoretycznie wyczuwam wszystkich i mi wychodzi, że każdy to wróg ale w praktyce mi szwankuje to wyczuwanie i sie robie rozmowny np albo np dowcipny czy tam np uczynny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdaad
moze jestes medium XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha i tak mialam, ze mi sie snilo pare razy, ze byłam zakonnicą, albo przed snem, ze miałam na głowie ten 'czepek' zakonnicy hehe. A to na 100% dlatego ze On mnie nazwał zakonnica - nie wiem zupelnie czemu, bo raczej bym pow. ciut w odwrotną stronę niz do zakonu, no i mam męża. a to chyba dlatego, ze go nie chciałam! Dodam, ze znam go od studiów i nigdy go nie chciałam, zawsze dostawał kosza. Jest nizszy no i nigdy nie mial kobiety. Ale na serio przesladuje mnie w myslach!!! :( :(. Na razie puki co nie pisze to mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha i tak mialam, ze mi sie snilo pare razy, ze byłam zakonnicą, albo przed snem, ze miałam na głowie ten 'czepek' zakonnicy hehe. A to na 100% dlatego ze On mnie nazwał zakonnica - nie wiem zupelnie czemu, bo raczej bym pow. ciut w odwrotną stronę niz do zakonu, no i mam męża. a to chyba dlatego, ze go nie chciałam! Dodam, ze znam go od studiów i nigdy go nie chciałam, zawsze dostawał kosza. Jest nizszy no i nigdy nie mial kobiety. Ale na serio przesladuje mnie w myslach!!! :( :(. Na razie puki co nie pisze to mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie jestem medium ;) jakbym byla to moze powinnam zacząć wróżyć np czy przepowiadac przyszłosc?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób tak jakbyś chciała aby to nie zrobiono to samo . Tak jak ty na jego miejscu chciałabyś być potraktowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ukrywam, że wręcz pałam rządzą poznania kierunku studiów jaki ukończyłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co Ci to? scisły kierunek, wiec błedy mogą byc duże jesli o to chodzi, po 2 pisze na szybko, a po 3 mam popsutą klawiaturę, wiec sorry wybacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ze 3 popsute klawiatury i jakos daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja bym chciała: kurcze....jakbym się w kimś zakochała bez wzajemnosci....pomyślę o tym przed snem ;). Ale myślę, ze gdybym bardzo kochała to mimo wszystko z całego serca życzyła bym tej drugiej osobie dobrze, szczęścia i spełnienia. Kobiety łatwiej się poddają w miłości, nie gwałcą, nie nękają i nie prześladują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyskakuje 2 razy t, a w ogóle nie chce literka v i muszę oddać do czyszczenia. A jeszcze mam chorobę ucha - 1 raz w życiu i się leczymy jak możemy w domku, a jak nie pomoże to chyba w pon. lub wtorek pójdę do laryngologa :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście np tu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to nowotwór***** a moze samo ucho to nowotwór zdania sa podzielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:45 to sie popisałas - żądza, a nie rządzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty gadasz? przeanalizuj to sobie wkontekście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że bym chciała ciszy, żeby ten ktoś nie pisał jednak do mnie i dał mi święty spokój. A raz już mu pisałam w styczniu na fb, żeby się do mnie nie odzywał - to się obraził i zwyzywał jeszcze od Joanny de ' Arc i od zimnych i nie czułych hehe ;). A ja nie wiedziałam kto to ta Joanna i spr. sobie w necie a to jest: ZELAZNA DZIEWICA ;) HEHE ale jaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oooo dziewicą to ona była od czasu do czasu tylko a po tym jak ją za to skazano na stos to juz całkeim przestała być dziewicą głównie za sprawą klawiszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba chodziło o zzgodność w papierach. wiadomo że dziewicy do piekła nie poślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tą Joannę de'Arc skazali na stos?? haha ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ale to nie taki stos jak myslisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn może nawet i podobny tyle że go podpalali jeszcze na końcu;) opcjonalnie na początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to mogłam iść na fryzierstwo lub kosmetyczkę niż na ciężki ścisły kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×