Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy istnieja tacy mezczyzni?

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam 23 lata wiec szukalabym w przedziale 20-30. Czy znacie takich mezczyzn osobiscie lub ze slyszenia itp jak nizej ,bo ja juz trace nadzieje,ze takiego spotkam. Chcialabym chlopaka troche szalonego, zabawnego, a jednocześnie dobrego i uczciwego. Bez zadnych milosci w przeszłosci, najlepiej prawiczka z wyboru czyli porzadnego chlopaka.I oczywiscie UCZCIWEGO, a nie zatajającego coś, żeby sie przypodobać bo niestety spotykam albo ciepłe kluski,z którymi stworzenie związku jest niemożliwe, bo ani własnego zdania nie mają, ani czasu nie zorganizują żeby było ciekawie, więc odpadają. Drudzy jakich spotykam to tyrani, czyli skrajnosci. Istnieja moze normalni fajni chlopcy?? :) Gdzie moge ich znalezc? W jakich kobietach oni gustują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N i e d o r o z w i n i ę t y
Ja chcę być Twoim hłopakiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przeczytaj post ze zrozumieniem i napisz czy spelniasz wymagania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry_chłopak_
Taki byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taki jestem :) Ale mieszkam za granica i mam wysokie wymagania (w tym sensie ze nie wezme nikogo z kim bym sie uzeral albo kogos kto utrudnial by mi zycie). Sam mam dobra pozyje zyciowa i uwazam ze fajny charakter. A prawiczkiem jestem bo czekam z seksem do slubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wśród facetów są głównie skrajności. To jak szukanie igły w stogu siana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna księżniczka, której trzeba organizować czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko mam 40 lat i jestem zonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe że kobiety potrafią upakować dwie osobowości do jednego faceta. No to ja też chcę :kobietę seksowną i zmysłową niczym Monica Bellucci z filmu "Malena"(takie wymiary żeby miała czym oddychać i na czym uśiąść, zero celulitu )a jednocześnie niewinną dziewicę dla której byłbym pierwszym i jedynym partnerem. A co? To że właściwie się to wyklucza to co z tego jak wymagać to wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szalony imprezowicz porządny to dwie skrajnosci ale nikt Ci nie zabroni szukac..faktycznie to tak jak sexi laska towarzyska a jednoczesnie dziewica porządna z wartosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
A po co być więźniem schematów? Poznasz kogoś o trochę innych cechach niż teraz sobie wypisałaś i też może być fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×