Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mestates09

Kocham swoją przyjaciółkę

Polecane posty

Więc tak.Powiedziałem ostatnio swojej przyjaciółce że moje serce przy niej bije szybciej.Ona się rozpłakała i powiedziała że nic do mnie nie czuje,jej podoba sie moj kolega.Odrzekłem że najlepszym rozwiązaniem będzie zerwanie kontaktu,po czym odszedłem.Za kilka dni sama się do mnie odezwała że się do mnie przywiązała.Piszemy ze sobą codziennie jesli nie mozemy sie spotkac ale dalej mam zadre w sercu ze to nie jestem Ja.Uważa ze jestem wzorem do naśladowania,mam dobre serce ze pierwszy raz spotkala takiego chlopaka.Nie wiem co robic moze zakonczyc ta znajomosc?Kocham ja nadal...moze licze na jakas nadzieje w przyszlosci.Ona ma dopiero 15 lat ale jest taka inteligentna i dojrzała ze niczym innym nie da sie tego nazwac jak milosc od pierwszego wejrzenia.Być może żyję głupio tylko nadzieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli sie przywiązała to bedzie bardzo cierpiała gdy zerwiesz kontakt...wiesz..nawet jak nie teraz to moze za jakis czas stwierdzi ze chce z Tobą być...moze przezyje jedno drugie rozczarowanie i dojdzie do wniosku ze to na Ciebie zawsze mogła liczyc..ogranicz kontakt ale nie zostawiaj Jej,Ona jest młoda,ma prawo jeszcze sie wyszaleć..moze w tej chwili przyjazn jest dla Niej najwazniejsza..nie słuchaj głupich rad w rodzaju Olej Ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×