Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

szkoła podstawowa w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

jakie najlepsze podstawówki w warszawie polecacie? gdzie chodza wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimmka
moja chodzi do szkoły im. Wiktorii Wiedeńskiej i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z tego wyboru - szkoła jest przyjazna, ciekawe maja zajęcia, urozmaicone - na prawdę spory to jest plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się co do tej szkoły. Prowadzi ją Fundacja Varsovia. Opłaty wysokie nie są, a jednak niepubliczna szkoła ma inne, lepsze standardy. Dwójka dzieci moich chodzi do szkoly przy ul. Kolegiackiej i ja jestem zadowolona. Dzieci tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła podstawowa numer 9 w Ostrowie wielkopolskim ma wyższy poziom od uniwerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Technik
A gdy jeszcze pójdziesz do III Liceum Ogólnokształcacego w Ostrowie WLKP a później do szkoły policealnej COSINUS. W Kaliszu to już jesteś gość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie jest zaniźony poziom nauczania zwłaszcza w podstawówkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geska
dlatego ja zdecydowałam się na szkołę im Wiktorii Wiedeńskiej. I to byl doskonały wybór bo ta szkoła ma wysoki poziom, a nauczycie są na prawdę super. moje dzieciaki bardzo lubią tam chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elllass
no i to był dobry wybór. też się nad tą szkołą zastawiałam w zeszłym roku i zdecydowałam się w końcu. nie żałuję. Serio nauczyciele mają podejście do dzieciaków, ciekawe zajęcia, no i lekcje sa dobrze prowadzone. Widzę jak moje dzieci przyswajają wiedzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernestas
tak, potwierdzam. To jest dobry wybór. fajne zajecia, dobra kadra nauczycielska. widac ze dzieciakami sie porzadnie zajmują i opiekują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dziecko zaczęło naukę w szkole od 1 września tego roku. Jak tam minął Wam pierwszy tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigga
U nas też start przygody ze szkołą :) Pierwszy tydzień minął zaskakująco dobrze :) Ja denerwowałam się chyba dużo bardziej niż mój syn :) Pewnie sporo zależy też od szkoły. Nasza pociecha chodzi do Te Vizji na warszawskiej Ochocie. Wysoki poziom nauczania, liczne zajęcia dodatkowe. Dodatkowo kameralne klasy i indywidualne podejście do każdego ucznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już wyzej wspominał o podstawówce im Wiktorii Wiedeńskiej, ja też ją polecam! I to z całego serca! Pracują tam naprawdę kompeteni i życzliwi nauczyciele, ludzie z pasją i kochający dzieci i nauczanie. To naprawdę wiele. Córka w końcu polubiła szkołę. Wyniki też ma coraz lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się, że Niepubliczna Szkoła Postawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie ma tyle pozytywów. Juz o jej plusach wiele osób wyżej napisało. Ja jedynie mogę się dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też uważam ze całkiem sporo pozytywnych rzeczy ma. przede wszystkim nauczyciele podchodzą do ucznia z wyrozumiałością i takim spokojem. no i widze ze dzieciaki także dobrze się czują w tej szkole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w szkole im Wiktorii Wiedeńskiej bardzo dobrze uczą i moje dzieci sa tego przykładem. Bardzo fajnie prowadza zajęcia, dobre podejście....ja jestem zadowolona z takiej nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×