Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1515

Oszust z Wejherowa

Polecane posty

Gość gość1515

Chciałam ostrzec przed zakupami na stronie lablou.pl Mega-Art. Firma zarejestrowana w Wejherowie. Nie wysyłają sukienek, nawet nie czekajcie, ze otrzymacie je kiedykolwiek, więc żebyście nie zostały na własny ślub bez sukienki. Aaa, i na zwrot pieniędzy też nie liczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoMagda
Rzeczywiście sprawa ciężka z tą firmą. Wielkie przeciąganie w czasie. Odczekałam regulaminowe 45 dni na przesyłkę. Nieskutecznie. Zażądałam zwrotu i ciągnęło się to przez 103 dni(regulamin przewiduje dwa tyg na zwrot)! Kosztowało mnie to wiele nerwów i zmartwień. Kilkunastokrotnie, tak KILKUNASTOKROTNIE zarzekano się że przelew z moimi pieniędzmi został wysłany. Okłamują klienta po całości. Wszystko oczywiście tylko mailowo bo szefowa ma klientów głęboko w....gdzieś i nigdy nie odbiera telefonu... Po konsultacji z Rzecznikiem Praw Konsumenta wysłałam ostateczne wezwanie do zapłaty będące upomnieniem przed pozwem sądowym. Dopiero to przyniosło oczekiwany skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści... Też się o tym przekonałam. Ani sukienki, ani pieniędzy, ani telefonu nie odbierają. W mailach tylko zapewniają że wszystko załatwione, a guzik prawda.. Ja już dawno po ślubie jestem a sukienki ani pieniędzy nie zobaczyłam. Nie dajcie się nabrać!!!! GoMagda, sama napisałaś takie wezwanie czy prawnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej zgłosić sprawę na policję? Ja miałam podobny przypadek z pewnym sprzedawcą. Kupiłam, zapłaciłam i kontakt się urwał. Ani telefonów koleś nie odbierał, ani maili. Zgłosiłam sprawę na policję o oszustwie. W takich przypadkach zaczyna się postępowanie karne czyli jeżeli taki ktoś przekręcił więcej osób to za wszystko będzie odpowiadał a nie tylko za oszukanie was. Po dwóch miesiącach pieniążki były z powrotem na moim koncie. A koleś się wystraszył. Nie dziwne, bo okazało się że nie byłam jedyną wykiwaną i nie tylko ja go zgłosiłam na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoMagda
Ostateczne wezwanie pisałam sama, według wskazówek z internetu. Mogę przesłać wzór dedykowany pod tę firmę. W tym celu proszę o kontakt na maila go.magdalena.a@gmail.com. Sprawa oczywiście również była na policji. Tam niestety tez się ociągano więc rozwiązałam problem na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaamilllaaaaxxxx
Hej, niesty również zostałam oszukana przez tą firmę, ani sukni ani pieniędzy, sprawę zgłosiłam na policję, niesty nasze prawo nie działa tak jak by oszukany tego chciał, policjant poinformował mnie, że oni nie są instytucja odzyskującą pieniądze, ja jedynie zgłosiłam przestępstwo, będą oni je rozstrzygać w sądzie ale nie jest to gwarancją odzyskania kasy... Polecił mi nękać ich meilowo i informować, że sprawa jest zgłoszona... Mimo tego proszę was wszystkie oszukane o zgłaszanie sprawy, im będzie nas więcej tym większa nadzieję że pani Barbara poniesie odpowiednie konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przygoda z tą firmą ciągła się od kwietnia do października . W odzyskaniu pieniążków pomogła dopiero interwencja policji a dokładnie wydziału przestępstw gospodarczych . Do takiego działania odsyłam wszystkich oszukanych , gdyż działania na własną rękę i tak pozostaną bez odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja tez zostałam oszukana nie dostałam od 7 miesiecy zwrotu gotówki wystarczajaco długo czekałam też to zgłosze na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja też zostałam oszukana. Na ponad 2000zl... Sąd umorzył postępowanie!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×