Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Świadomi ludzie się nie rozmnażają.

Polecane posty

Gość gość

Bo sensu żadnego w tym nie widzą, biorąc pod uwagę życie na ziemi, jego sens, plus chore prawa stworzone przez psychopatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam nie wiem czy dlatego się nie rozmnażam bo jestem świadoma, czy dlatego, że nikt mnie nie chce, czy dlatego, że ja nikogo nie chce, czy dlatego, że życie mnie zniszczyło zdrowotnie i psychicznie :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak.Biorą pod uwagę posrana Polskę, zagrożenia, i ciężki start w dorosłe życie bo mieszkania kosztują 400tysiecy.Nie wspominając ze dziecko dorośnie, kopnie w d**e rodziców, potem odda do domu starców i koniec żywota. Wniosek taki ze i tak ba starość bedzie sie samemu bo dzieci mają swoj swiat,więc po co je mieć. Błędne koło bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naszykuj macice i wypnij sie to ci zasadzę takiego jałowca ze ci sie kłaki na pisdzie połamią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie a pseudointeligenci uwazaja takich za przegranych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia która była naprawdę mądra kobietą, leczyła rodzinę ziołami,i cała rodzina jest zdrowa i dorzyla godziwego wieku.Mówiła zawsze tak: Największym grzechem jest sprowadzać dzieci na ten świat, który jest zniszczony,zły i pełen pustych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, teraz nie ma sensu się rozmnażać. Zbyt wiele technologii ma wejść w życie, a my już całkiem nie będziemy "wolni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbyscie mieli doplate po 200£ czy 180e jak w DE i wlasne mieszkanko prace w miare to Czemu nie?? ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj o to swojego ojca i mamę. Po co piszesz takie durnoty na forum, żeby wywołać pustą i jałową dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.53 Co się oburzasz? klepiesz biedę,źle ci w życiu bo masz dzieci i przestałam istnieć bo swojego życia już nie masz,będziesz je mieć gdy dzieci dorosna,a wtedy też do trumny mało ci zostanie.Na kogo sie tu wsciekasz hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj o to swojego ojca i mamę. Po co piszesz takie durnoty na forum, żeby wywołać pustą i jałową dyskusję xxxx Spytałem go, to mi powiedział, że jakby ludzie się nie rozmnażali, to by człowiek zniknął, i ziemia była by pusta. Tylko nie pomyślał niestety o tym, że niektórzy ludzie to istoty dosyć bardziej świadome od pozostałych. A to, ze człowieka by nie było, to na plus, ziemia miałaby się dosyć dobrze i skończyłoby się bezsensowne cierpienie. Mój ojciec jest w jakimś sensie pusty jak bęben, chociaż staram się go kochać jak ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzęta ,rośliny, wszystkie istoty, mialyby raj na ziemi bez człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
antynataliści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genaralowa

Rozyebala mnie ta babcia co 'dorzyła' sędziwego wieku, uważała że sprowadzanie dzieci na świat to najgorszy grzech a sama naklepała sobie pewnie niezłą gromade potomków którzy w dodatku walą orty jak krowa placki.

Już teraz wiadomo skąd się biorą takie tępe strzały, wychodzą z pi. cz. y hipokrytek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×