Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bole po usunieciu pecherzyka zolciowego

Polecane posty

Gość gość

Szukam pomocy gdzie sie da, odkad usunelam pecherzyk zolciowy mecze sie bardzo. Po sniadaniu mam bole w brzuchu jakby mi sie to jedzenie przesuwalo bolesnie w jelitach albo gdzies, po wiekszym posilku bywa dosc czesto, ze lapie mnie bol w lewym gornym rogu brzucha taki paskudny, rozpierajacy, lapie od razu po jedzeniu abo nawet w trakcie :/ mam wzdecia, zgagi. Robilam enzymy watrob, trzustkowe, usg brzucha gastro - w gastroskopii nie wyszla nawet zolc w zoladku, a bole glodowe miewam naprawde paskudne. Boli tak miesiacami praktycznie dzien w dzien potem nagle przychodzi miesiac-dwa, ze nie boli i znow. Boje sie bardzo PZT, na jednym z for mi to nawet zasugerowano, a objawy w sumie by pasowaly. Najgorzej ze tak sie cieszylam, ze to nie trzustka gdy odebralam wyniki, a podobno przy przewleklym zapaleniu wyniki sa dobre, niepodwyzszone;/ gastrolog przepisal mi duspatalin w sumie jak na jelito drazliwe i troche pomaga jesli wezme, ale ogolem to nie to i pomaga bardziej doraznie. Czy ktos mial podobnie? Na tym forum znalazlam kilka przypadkow takich jak ja lub podobnych ale zadnej rady w sumie:/ prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż,rady to raczej się nie spodziewaj. Każdy stara się sam sobie radzić,bo też każdej osobie z tego typu dolegliwościami pomaga co innego. Ja tak mam od 10 lat,ale mam ból po prawej stronie pod żebrami i w dól jelit. Po wycięciu pęcherzyka na trzeci dzień po zabiegu pojawił się najpierw delikatny ból,a potem z różnym natężeniem.Raz boli mniej,raz bardziej,ale jest zawsze. Wszystkie badania,gastro,kolonoskopia,TK.MRI,USG,wyniki krwi i nic nie ma oprócz bólu. Cały czas szukam przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu szukam, jakie badanie jeszcze moge zrobic;/ teraz zjadlam trzy kanapki i juz czuje to okropne rozpieranie w brzuchu zwariowac mozna ;/ nic nie moge normalnie zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×