Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zrobilam afere dziecku bo poszlo do jednego domu gdzie nie dzieje sie dobrze

Polecane posty

Gość gość

Pomijajac już pore powrotu ,która była znacznie pozna zrobiłam dzisiaj mega afere dziecku , bo poszlo do kolegi domu gdzie tam w mojej ocenie nie dzieie sie dobrze. Gdy zechce może chodzic do wszystkich i wszyscy ( prawie ) do nas, moz esie kolegować na podworku z każdym , ale ma zakaz chodzenie do domu pewnego chłopczyka , ponieważ mam duże niepewności do jednegoz dorolsych tam osob o czym była z mojej strony uprzedzana i ostrzegana ,ze jelsi ma taka wole to niech sie bawi z tym dzieciakiem, niech zaprosi do domu ,ale nie ma prawa tam chodzic do jego domu. A dzisiaj mimo wszystko nie dość ,ze zlamala zakaz to jeszcze nie miałam pojęcia gdzie sie podziewa Afera na 102. Dziekco z placzem poszło spac , ze zawsze cos mam do niej a i dopiero wszystko opada i osiada :/ To było z troski a ona tego nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko słusznie zrobiłaś, po coś ustalasz zasady i córka wiedziała, że je łamie. Poszła spać obrażona na cały świat, ale nie wie jaki ten świat potrafi być... Swoją drogą ile ma dziecko lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze ze afere narobilas. Nie może tak postepowac. Gdy dajesz zakaz to zakaz ma być i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam takiego się niby dzieje w tym domu i skąd to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tasmański Twój styl pisania jest taki.... że nie da się pomylić z kimkolwiek innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×