Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jeśli powiem mu, że

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym z nim porozmawiać na osobności to, to wyjdzie na desperacje i na to, że się narzucam? Mam plan co do pewnego chłopaka, podoba mi się i chce go bliżej poznać. I jesli zgodzilby sie na spotkanie sam na sam nie mam zamiaru mu mowic o miłości do niego tyllko zagadać na jeden temat, ale nic o uczuciach do niego. Czy wyjde na desperatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? 16? jeśli 18, to: hej, masz czas, chodźmy na browara, pogadamy o tym ostatnim wyścigu itp., uważam że xxx był fantastyczny. Desperacja? o masakra, dziecko drogie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mo problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego mam się wstydzić, rozbrałam się przed nim i tańczyłam rozebrana na stole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałabyś opisać dokładniej waszą relację. osobiście za desperatkę bym Ciebie nie uważał, ale w każdej głowie co innego siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mam się wstydzić, rozbrałam się przed nim i tańczyłam rozebrana na stole? x no chyba że tak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ktory mi sie podoba powiedział, że człowiek nie powinien sie zakochiwac. Chcialam z nim na ten temat porozmawiac dlaczego tak uwaza i skoro uwaza, ze nie powinien to jak on to niby robi, że sie nie zakochuje przeciez nie da sie panowac nad tym panowac. Uwazam to za bezpieczny i intrygujący temat, jestem ciekawa jakie byłyby jego odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tak uwaza i skoro uwaza, ze nie powinien to jak on to niby robi, że sie nie zakoch*je przeciez nie da sie panowac nad tym panowac x hahahaha nie no przepraszam ale nie wierzę że masz 27 lat :classic_cool: ale temat ok, zagadnij, rozmawiaj hah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza relacja jest taka, ze kiedys mnie zaczepial, a ja z racji tego, ze balam sie, że to sa zarty z jego strony zamiast wejsc z nim w interakcje, zbywalam go lub dawalam kąsliwe uwagi co go chyba skutecznie zniechecilo i przestal mnie zaczepiac. To jest klient mojej firmy,(pracuje w lotto) kiedys widywalam go bardzo czesto, ostatnio przychodzi bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza relacja jest taka, ze kiedys mnie zaczepial, a ja z racji tego, ze balam sie, że to sa zarty z jego strony zamiast wejsc z nim w interakcje, zbywalam go lub dawalam kąsliwe uwagi co go chyba skutecznie zniechecilo i przestal mnie zaczepiac. To jest klient mojej firmy,(pracuje w lotto) kiedys widywalam go bardzo czesto, ostatnio przychodzi bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
niby czemu desperacja? bo chcesz pogadac sam na sam? Dobrze wiedziec, ze kazdego faceta probujacego Cie wyciagnac na pogadanie "sam na sam" ocenilabys jako desperata. Jak ja sie ciesze, ze sie nie znamy:D Desperacja by bylo jakbys sie mu zaplakana uwiesila na ramieniu na najbardziej zatloczonej ulicy Twojej(waszej) miejscowosci i w obecnosci tlumow doslownie blagala o poswiecenie paru minut jego czasu. Czy naprawde jest tak wiele kobiet, ktore sa mentalnie gdzies w sredniowieczu, i na sama mysl o tym ze mialyby zainicjowac spotkanie/rozmowe z facetem dostaja histerii? to XXI wiek do ciezkiej cholery Czy to mozesz uznac za wystarczajaco wyczerpujaca odpowiedz, autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bardzo wyczerpująco. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×