Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyna nie wie czego chce.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam pewien problem i nie wiem dlaczego on jest. Jestem z dziewczyną od 4 miesięcy, ja mam 17 lat ona 15. Chodzi tu o dziewczynę, ona ma problemy typu depresja,samookaleczanie się,była w anoreksji ale jej może powrócić. Staram się jej pomagać cały czas, wychodziło to do 15 sierpnia. Gdy wyjechałem nad morze z rodzicami, dziewczyna wysłała mi sms,że chce ze sobą skończyć. Ja od razu do niej zadzwoniłem,gadałem z nią o tym codziennie dopóki... Powiedziałem o tym jej rodzicom, oni wysłali ją do szpitala psychiatrycznego. Gdy się dowiedziała,że przeze mnie tam jest, nie wie czy już mnie kocha, nie wie czy chce ze mną być, nie wie czy się spotkamy. Mówiła,że "może" zadzwoni jak wyjdzie. Dzwoni codziennie do mnie,pomimo tego co powiedziała. Jak myślicie, chce mnie sprawdzić czy ją kocham, czy będę o nią walczył ? Nie chce jej stracić,ale nie wie już co robić :( Pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego on jest x ewidentnie zbyt dużo wagarowałeś podczas gdy odbywały się lekcje j. polskiego :classic_cool: do szkoły !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest chora i chce sprawdzić, czy jest jeszcze komuś potrzebna, ponieważ ma o sobie niskie mniemanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co Ci chora dziewczyna?Lepiej znajdza normalna taki zwiazekl nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, kochasz 15 latke 17 letni młokosie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochasz jej moze jej tylko wspulczujesz a ona napewno Cie nie kcoha osoby chore z tymi problemami nie wiedza co to milosc przykro mi,wkoncu sam ja zostawisz ile można sie meczyc z dziewvzyna ktora ma takie problemy?Az tak sliczna jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×