Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

robienie dzieci na potęgę dla 500 plus

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj rozmawiałam z sąsiadką , maja 5 latke , roczniaka i mówiła , że znow jest w ciąży . Mowiła ze na kilka dni pojdzie do pracy , a potem L4 . Dostaje na trójke czyli 1500 zł plus inne zasilki z mops u czyli razem jakies 2500z ł . Pomysla jeszcze o 4 dziecku ale to za ok 2 lata . Jeszcze niedawno chceieli jedno dziecko a teraz juz czworo jak im sie szybko odwidziało . Tylko co bedzie jak PiS przegra wybory ? rozpacz ? Najlepsze na samchodzie maja naklejke : sfinansowano z programu 500 plus , ale rzeczywiscie auto kupili niedawno bo przedtem wcale nie mieli . Jak mozna byc tak nieodpowiedzialnym ! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie da się ukryć, że to co się ostatnimi czasy dzieje w Polsce to jest jakieś nieporozumienie, mnożenie dzieciaków na potęgę dla jakiś marnych 500 zł, byle by nie pracować tylko leżeć w domu. A tak naprawdę 500 zł to tak dużo? Gdzie puszka mleka kosztuje 60 zł gdy nie można karmić i starcza może na tydzień? Nie wydaje mi się !! Ale mnóżcie się na potęgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie dodatkowe pomieszczenie przerobili dla porodowki, bo nie bylo miejsca na tyle rodzacych wiec jest cos w tym 500+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×