Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wszyscy faceci po odrzuceniu

Polecane posty

Gość gość

Czy wszyscy faceci po odrzuceniu stają się chamscy i złośliwi? Czy są tacy, którzy potrafią przejść nad tym do porządku dziennego i dalej się z wami kumplować? Jakie są wasze doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy, tylko gnojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
zalezy jaka sytuacja... jezeli babsko przez pare miesiecy klamie jak to "lovussia", po czym z dnia na dzien idzie do innego, to taka forma odrzucenia na pewno mile sie nie skonczy... bo mila nie jest grzecznie i szczerze pogadac sobie "od serca" - jak mina negatywne emocje po SZCZEREJ rozmowie to nie widzialbym przeszkod na dalsza znajomosc. Ale to akurat moje zdanie, inni beda miec inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kumplować się mogłoby być ciężko jak wydawało się że ludzi wiele łączy i to bliska znajomość,zależy z kim,ale jak wyszłoby,że jednak to jest kompletnie nie to coś to taka przyjazn podniecałaby mnie nawet z atrakcyjną kobietą,ale to wszystko zależy z kim,co było między ludzmi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie ciężko byłoby się przyjaznić z kobietą w której miałem podstawy wdzieć żonę,nawet jeżeli nie byłoby to super małżeństwo,ale jeżeli te przeżycia tak daleko nie zaszły,to taka przyjazn z atrakcyjną,ale taką nie dla mnie,nawet by mnie podniecała,miewam dziwne fantazje i chciałbym z nią iść np.na spacer,seksownie ubraną,wiedząc,że spotka się potem ze swoim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak porzuciłam faceta stał sie dla mnie miły wczesniej był chamski teraz jest miły i szczęśliwy beze mnie znalazł sobie młodszą i ją teraz kocha a mnie ma gdzieś jest dla mnie uprzejmy pomaga mi mówi ze wreszcze sie ode mnie uwolnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie odrzuciła, proponowalem porozmawiać to wyzwiska leciały na mnie nie całkiem słusznie ale przemilczalem i nie chowam urazy i życzę Jej szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma przyjaźni po odrzuceniu miłości przez obojętnie która ze stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma przyjaźni po odrzuceniu miłości przez obojętnie która ze stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Musi tylko minąć tę chwilę czasu ,a ludzi łączyć sympatia,a nie tylko pożądanie etc. Jeśli były wspólne zainteresowania,jakaś płaszczyzna,lubili się,to po jakimś czasie jest opcja. Ale też uważam,że trzeba pogadać. Chyba ,że minęło tyle czasu lub uczucie się tak wypaliło,że nie ma takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie uczucie wciąż silne ale pierwszy ręki nie wyciągne, to ona potraktowała mnie jak śmiecia i okazała się tchórzem odchodząc bez słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie warto:). Nie warto tracić czasu i energii na ludzi, którzy nie chcą poświęcić Ci odrobiny swego czasu lub slowa. Powody nie maja znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie..powody sa bardzo wazne..mnie facet traktował jak smiecia niepowaznie przez wiele lat..teraz nagle sie ocknął i chce szczerej rozmowy..a ja cierpiałam przez te lata bo kochałam a On niszczył to uczucie z roku na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:44 z biegiem czasu z miłości pozostanie tylko nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy taki nie byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie mają. Co mnie obchodzą czyjeś powody,skrzywienia etc. Może mi byc nawet kogoś szkoda,ale skoro nie chce/nie potrafi porozmawiać itp.,jakie ma dla mnie znaczenie dlaczego. A pozniej? Poniżej to różnie może być. Jeśli uznam,że nie chce znać tego człowieka,tak po prostu,nie będę z nim rozmawiać i wyjaśniać czegokolwiek. Jeśli uznam,że samo mnie takie potraktowanie jest nie fair. Natomiast jeśli coś nadal boli i uwiera,to wciąż będzie żal. Jak u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostają fecety na glowe niektore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja szukam po prostu innej i mam zawsze jakąś w zanadrzuczyli nigdy tylko jednej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×