Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlesailor

Wydaje mi się, że ktoś mnie obserwuje

Polecane posty

Witajcie. Na wstępie chcę zaznaczyć, że mam 17 lat. Od dłuższego czasu jestem pewna, że ktoś mnie i moją przyjaciółkę śledzi. Codziennie, od trzech lat, ok. godziny 20 wybieramy się do parku (jest on monitorowany i pilnowany przez ochroniarza) leżącego na terenie szpitala, który znajduje się na obrzeżach miasta. Droga z naszego domu do niego prowadzi przez małą uliczkę, a następnie wzdłuż drogi.Zazwyczaj, gdy zaczynało się ściemniać (ok. 21:30) zauważyłyśmy, że ok 200 m od parku na piaszczystą wysepkę zajeżdża to samo auto. Początkowo nie zwracałyśmy na to uwagi, aż do dzisiaj. Tym razem postanowiłyśmy wyjść ok godziny 18:45, czyli dużo wcześniej niż zazwyczaj. Gdy postanowiłyśmy wrócić ok 19:45, jak zwykle szłyśmy wzdłuż ulicy i po rozejrzeniu się nie było na drodze żadnych aut, więc postanowiłyśmy przejść na drugą stronę. Po chwili podczas rozmowy nagle na drodze pojawiło się czarne auto (było bardzo blisko nas, jechało z naprzeciwka), a w nim facet który znacznie zwolnił, nagle się zgarbił (jakby chciał się ukryć) i patrzał się przez cały czas na nas, obracając głowę za nami jakby nas doskonale znał. W tym momencie szybko uciekłyśmy. Wydaje nam się, że to trwa od dłuższego czasu. Chcę także dodać, że ok 1,5-2 lata temu obie ok. 4-5 razy miałyśmy głuche telefony w których było słychać oddech, a skończyły się dopiero gdy tata przyjaciółki chwycił za słuchawkę. Co mamy robić? To robi się coraz dziwne, boimy się wychodzić z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie wychodzcie z domu. Ja kiedys z kumplem w anglii poszlismy nad jego gorke bo chcialem zapalic i posluchac mobiego gdy sie bedzie sciemniac i odwracam sie i widze jakas biala zjawe co na mnie idzie mysle sobie kurde widzialem ducha czy jak mu powiem to pomysli ze zwariowalem to mowie chyba mi sie wydaje ze widzialem ducha a on ja wiem tu straszy jakies auto bylo za drzewani na przeciwko nas i ze nas ktos obserwuje oboje mielismy pietra i zaraz szybko ucieklismy anglia jest nawiedzona tam kiedys mnistwo ludzi ginelo i ich duchy panosza sie po lasach i dzikich terenach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie sa wymysly ta historia naprawde sie wydarzyla. Tylko ze ja na zadne auto nie zwrocilem uwagi potem sie dowiedzialem ze tam chodza ludzie uprawiac seks jednak dziwne miejsce, uwazaj bo to moze byc typ co mysli zeby was zg****ic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwa 30 stka
jesl wydaje ci sie ze ktoś cie sledzi (podsłuchuje ,podlgada) to jest objaw schizforenii (wiem bo mi tak znajoma psychiatra mowiła). Natomiast jesli we dwie to wiecie,hmmm... sa dwie mozlwiosci: 1.Kolega ktoremu sie podobasz.(bo zna twój numer). 2.Zboczeniec ktory uprowadza kobiety w całej Polsce i jest do tej pory nie uchwytny. (setki takich spraw sa o ktorych sie nie mowi). nie mysl sobie ze jestem nawiedzona:) MAm 30 lat,Wychowałam sie na programie kryminalnym 997 i wiem ile bylo takich historii gwałtów-zaginiec bez znalezienia spraawcy.(gdzie dziewczyna miala 500 metórw do domu).Licho nie spi.Moja wychowawczyni w Liceum codziennie nam potwarzała-nie wracajcie same w nocy,nawet 300 metrów!!! Na studiach tez wiele razy kolezanki z akademika mi to wpajały. Moja rada.nie wracaj NIGDY SAMA po zmroku,nawet z 1 koelzanką jest niebezpiecznie.Powiedz ktoremuś rodzicówi o tych obawach. Najlepiej niech dorosły wychodzi po ciebie na tą jak to ujełas sciezke prowadzacą do domu. Dzwoni do ciebie anonim?Musi miec zarejstrowany numer.Idz na policję powied zze cie nęka.Namierzą go. ALbo z kolezanką,dwiem koleznkami czy tatą ,przejdzcie obok tego auta (kierowca się chowa,to dyskretnie spiszczie nuemr rejstracji).Np ty zapamietasz litery ona cyfry.to juz bedzie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra nieznany numer i oddech ja juz dawno bym wszystkim mowil ze ktos mnie przesladuje jednak na szczescie nie mam telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeee8
Uwazaj na siebie i nie chodz nigdzie sama po zmroku. Zresztą w dzien tez nie chodz gdzies po bezludziach. Swirow nie brakuje.Przyklady z tamtego roku? 1.dziewczyna ktora sie zwolnila z osttaniej lekcji w zimie-napadł ją żul zgwałicił i wrzucil do rowu. 2.dziewczyna jadaca rowerem ,stuknał ją samochód celowo ,zgwałcił i zabił dewiant z wioski. 3.dziewczyna ktora napisała smsa "ktos za mna idzie" zaciagnał ją do kanału i udusił. Zapamietaj nastepnym razem jak najwiecej szczegolow,marka,rejstracja,wyglad goscia,moze zrob zdjecie telefonem,udawaj ze robisz kolezance a zrob tak zeby auto bylo tez na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa 30 stka,w jednej z twoich wypowiedzi mówisz :"jeśli wydaje ci się że ktoś cie sledzi(podłuch*je,podglada)to jest to objaw schizofrenii",jeśli mogłabym ci zadać pare pytań,lecz na jakimś prywatnym chacie,może masz jakieś media społecznościowe ? email?gg? Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka

Uważaj może to być gwałciciel albo coś innego jak najszybciej musicie iść z tym na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×