Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta zakochuje się w innym, ponieważ mąż nie spełnia jej oczekiwań?

Polecane posty

Gość gość

Czy nawet gdy mąż jest ok, zakochuje się mimowolnie w innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szry
kazdego czlowieka moze zachwycic cos, co jest po prostu nowe. kobieta czy facet... jakie plec ma znaczenie jak czlowiek sie zwyczajnie nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad to pytanie autorze, czyzby wpadla Ci jakaś w oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może właśnie tak autorka ma ? szybko nudzi się facetami, taki wampir emocjonalny, spije krew i rozgląda się za innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądze, żeby mi wpadła, bardziej ja komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jak mąż nie spełnia oczekiwań żony to żona myśli jak by wyglądało życie z innym np. z ex z którym już nie jest albo mysli o tym któremu szansy nie chciała dać a mogło by z nim być lepiej. Faceci mają tak samo. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli mężczyzna się stara i mu nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie, że tak naprawde jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.16 tak właśnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy pojawi się jakiś interesujący mężczyzna w jej otoczeniu, próbuje się nim zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhu8hu8hh
Jesli naprawde kocha faceta i czuje sie szczesliwa w związku to moze i zwróci uwage na innego w sensie że zaciekawi Ją wyglądem ale nie będzie chciała wejsc w blizszy kontakt,inni mezczyzni stają sie aseksualni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEunice77899
Kocham mojego faceta i drażnią mnie wręcz inni,ostatnio jede uporczywie sie na mnie patrzył to miałam ochote Mu przywalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam meza i dopiero jak dlugo i ciezkimi kalibrami mnie ranil to zabil moja milosc do niego definitywnie chcialam sie rozwiesc chociaz to bolalo i nawet ze soba nie mieszkalismy i nie rozmawialismy to poznalam kogos i sie zakochalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to jest prawidłowością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile jest w tym prawdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ma znaczenia czy spełnia czy nie spełnia, czasem babie z nudow moze sie wydawac ze sięzakochała a potem jej przechodzi ot cała filozofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie kocha to zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy od charakteru baby moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz znać prawdziwą odpowiedź na swoje pytanie, chcesz wiedziec , co myśli co czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość kobiet prędzej czy później zdradzi fizycznie, albo psychicznie. Wyjątkiem od reguły są: - prawdziwa miłość (ptak bardzo rzadki, większość kobiet wiąże się dla pożytków płynących z bycia z mężczyzną, a nie dla niego samego); - kiedy mężczyzna skutecznie gra kobietą w jojo (przyciąganie - oddalanie: kobiety potrzebują stałych dopływów emocji); - kiedy mężczyzna ma wysokie SMV, a kobieta przeciętne. 00 Chcesz wiernej baby, bądź przystojny, zamożny, mobilny (możesz zmienić kraj pobytu ot tak) i miej k***wsko dobrego prawnika od intercyz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0rk - wiesz jak dziala jojo ? W pewnym momencie sznurek sie zatrzymuje i nic juz nie zrobisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, to czasochłonna i energochłonna metoda. Dlatego w przypadku, kiedy człowiek wie, że baba prawdziwie go nie kocha (poznać łatwo jeśli kiedykolwiek ktoś doświadczył), lepiej wziąć sobie dziewczynę gdzieś z bliskiej (Kazachstan, Mongolia) albo dalekiej Azji (Myanmar, Kambodża, Tajlandia, każdy kraj z backgroundem buddyjskim albo Tao). Albo bardziej tradycyjnie nastawioną Białorusinkę, ew. skośnooką Rosjankę. Te przynajmniej dotrzymują umowy zwanej małżeństwem i szanują mężów. Ale intercyza i tak się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co palisz, Ork, ale powinieneś to robić dalej na wschodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często popełniany błąd przez facetów powoduje że kobieta myśli o innym a mianowicie "o kobietę trzeba zabiegać zawsze do końca życia a nie zapominać o niej gdy już jest nasza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usprawiedliwienie kobiecej niewierności. Kiedy mężczyzna mówi, że znalazł inną, czy zdradził bo żona o niego nie dbała rozlega się wściekłe wycie harpii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×