Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę o nim zapomnieć

Polecane posty

Gość gość

Witam! Mam 17lat i postanowiłam się zwrócić z problemem w kwestii mojego "byłego chłopaka" o którym wciąż nie mogę zapomnieć a już dawno powinnam to zrobić. Kilka miesięcy temu zaczęłam spotykać się z chłopakiem, zakochałam się w nim było wszystko ładnie pięknie ale do czasu. Wcześniej słyszałam że on jest takim typem chłopaka który jak to powiedzieć po prostu ma dziewczyny tylko na chwilę i zaraz zmienia na inną. Mimo wszystko zakochałam się w nim mimo iż nie byliśmy razem to zachowywaliśmy się jak para. I tak przez jakiś czas spotykaliśmy się i wgl. Aż do czasu kiedy po prostu z dnia na dzień przestał się odzywać nie jestem takim typem dziewczyny która pisze do chłopaka pierwsza więc tego nie zrobiłam, dopiero on po tygodniu nie odzywania się napisał i przeprosił i zakończył znajomość (już nie byłam tą najważniejszą) po prostu poznał inna i mnie rzucił w kąt jak zabawkę która mu się już znudziła. Najgorsze w tym wszystkim jest to że ja nadal nie mogę o nim zapomnieć wszystko kojarzy mi się z nim, przypominają mi się chwile które z nim spędziłam i to tak cholernie boli. Teraz sobie wyobrażam jak bo to były gdybyśmy byli teraz razem, mimo wszystko mimo to co mi zrobił jak mnie zranił, gdyby teraz chciał się spotkać i powiedział że wciąż do mnie coś czuje i chce nadal kontynuować nasza znajomość ja jak naiwna idiotka uwierzyła bym w to i rzuciła mu się w ramiona. A wszystko dlatego że ja nadal go kocham pomimo wszystko, on jest w mojej głowie numerem jeden tym cholernym oczkiem w głowie i boli mnie świadomość że ja już nic dla niego nie znacze po prostu wyrzucił mnie ze swojego scenariusza jak zwykłego nic nie znaczącego śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodziutka jesteś , masz czas na miłość , na tę prawdziwą miłość z facetem który będzie cię szanował i dla którego będziesz najważniejszą istotą na świecie . Ten obecny twój znajomy to d**ek i śmieć nie zasługujący ma żadne uczucia więc odpuść sobie i nie zawracaj tym przelotnym zauroczeniem głowy . Nie wart jest ciebie , niech szuka podobnej sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna krolewna z drewna haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×