Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlena89

Odszedł, czy możliwy jest powrót.

Polecane posty

Gość Marlena89

Drogie dziewczyny mam do Was pytanie czy zdarzyło się aby wasi mężczyzni chcieli do Was wrócić po rozstaniu. Ja z moim TŻ byliśmy 8 miesięcy. Pierwsze miesiące byly cudowne. Planowalismy rodzinę, mowil, że jestem tą jedyną. Widziałam, że bardzo kocha. Później zaczęło się psuć między nami. On odkręcił parę numerów, ja go atakowalam, czasami niewspółmierne do winy. Dodam, że i w tym czasie zaczął mieć też inne problemy, które go przerastały. Miesiąc temu wyznal mi, że się pogubil, że nie wie co czuje. Cos się wypaliło ale nie powiedział wprost , że mnie nie kocha. Twierdził że zdarzalo mu się już mieć wątpliwości w poprzednich związkach. Chciał czasu żeby to odbudować. Niestety jego problemy zaczęły się pogłębiać. Chciałam być przy nim i naprawić nasza relacje ale to było trudne, mówił że ma depresję, że chce sobie wszystko poukładać. Zerwał ze mną bo stwierdzil, że chce mieć spokój,może za bardzo naciskalam .Chcialam jeszcze pogadać wyjaśnić ale potraktował mnie zle, odtrącił. Uwaza, że jest zly, a ja zasługuje na kogoś lepszego. Zależy mi na nim. Czy powinnam łudzić się, że wszystko przemyśli i wróci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychwycilam jedno słowo pogubił :) moich wątków na kafeteria z 2013r o pogubirniu się faceta który mnie zostawił jest cała masa. Kochana wiesz co? Nie wrócił. Ale zrobił sobie ze mnie wor na sperme Ale ja byłam głupia. Napisał że jest zły i zasługujesz na lepszego standardowa ich gadka jak nie ma co powiedzieć. Nie ludz się. I nie idź z nim do łóżka pod żadnym pozorem. Wiem ze serce boli i i tak myślisz że wróci ale nie. Mi rok zajęło zbieranie się po takim gnoju co to się niby motal a doskonale widział że nie wróci. Teraz mam już dziecko i męża i śmieje się ze swojej głupoty jak za nim latalam. Prawda że czas leczy rany a dzień w dzień płakałam byłam nie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlenko kochana jak chcesz wiedziec czy on wroci, co on mysli, co czje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×