Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kaniia

Opiekunka osób starszych

Polecane posty

Gość gość
Ok, dzięki za informację :) W sumie fajnie, że dają w ogóle taką możliwość, na pewno osoby w trudnej sytuacji itp. to docenią.

Gość gość
Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla pani Gisel. Seniorka wraz z mężem mieszka w okolicach Limburg an der Lahn. Podopieczna cierpi na mocno rozwiniętą demencję oraz Parkinsona. Pani Gisel ma trudności z mówieniem oraz koncentracją. Seniorka ma również problemy z nietrzymaniem moczu. W opiece nad podopieczną pomaga mąż. Obowiązki: -pomoc seniorce w jedzeniu, pielęgnacji ciała, czynnościach toaletowych, ubieraniu oraz wspólne spacery. -prowadzenie domu, gotowanie, pranie, robienie zakupów, opieka nad psem Wymagania: -czynne prawo jazdy kat. B -gotowość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące -podstawowa znajomość języka niemieckiego -doświadczenie w pracy z osobami chorymi i starszymi (mile widziane referencje) -tolerowanie zwierzątek domowych Oferujemy: -podróż do i z Niemiec -atrakcyjne wynagrodzenie -opiekę koordynatora na czas wyjazdu -oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów -zakwaterowanie (pokój z osobną łazienką) oraz wyżywienie w miejscu zlecenia

Gość gość
Ja do http://opiekunkawniemczech.eu/ trafiłam właśnie dzięki mobilnemu rekruterowi, ale to już jakiś czas temu było. Faktycznie to może być spore ułatwienie. Od tamtej pory z nimi zostałam, mam już do nich zaufanie. Podoba mi się, że zawsze jest kontakt ze strony koordynatora po przyjeździe, telefon alarmowy też jest ważny.

Gość gość
Ja byłam taką opiekunka w Niemczech, super sprawa, fajne zarobki, ofertę znalazłam na Dobrej Szteli i wszystko było fajnie zorganizowane

Gość gość
Dobra praca ale wynagrodzenie tylko 2.000€ wiec nie ma szalu. Taka pensja to minimu zeby przezyc, bo tu wszystko drogie jak cholera.

Gość gość
2.000€ to dzis wszedzie zarobisz a praca ze starymi, schorowanymi ludzmi to udreczenie. Ja wytrzymalam tylko tydzien i ucieklam.

Gość Lulka

Ja z Dobrej Szteli pojechalam i wszystko spoko, praca moglaby byc lzejsza ale nie czarujmy sie o co w  niej chodzi...Warunki fajne i i to najwazniejsze!

Gość Gawka44

Siostra moja jechala z nimi, zadowolona. Dlatego ja jestem wlasnie na etapie szukania oferty przez dobra sztele bo mam przerwe miedzy lo a studiami to akurat bedzie 🙂

Gość Anna W

Pracowałam w Polsce jako opiekunka pani z Alzheimerem, wcześniej opiekowałam się również swoją mamą. Praca jak praca, rządzi się swoimi zasadami. Któregoś dnia trafiłam na ogłoszenie że szukają opiekunek do Niemiec. Języka nie znałam ale poszłam do biura które akurat mieści się w moim mieście. Na miejscu pani wyjaśniła mi co i jak, dała mi materiały do nauki podstawowych słówek. Po przeliczeniu zarobków które za robienie dokładnie tego samego co dotychczas tutaj, dostałabym za granicą, zaparłam się... i pojechałam. Przywiozłam ponad 4000 zł po miesiącu pracy. Mija już drugi rok kiedy regularnie wyjeżdżam z Goworkiem i uczyniłam sobie z tego normalne źródło zarobku. 

Gość Ala
Dnia 25.01.2018 o 17:16, Gość gość napisał:

Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla pani Gisel. Seniorka wraz z mężem mieszka w okolicach Limburg an der Lahn. Podopieczna cierpi na mocno rozwiniętą demencję oraz Parkinsona. Pani Gisel ma trudności z mówieniem oraz koncentracją. Seniorka ma również problemy z nietrzymaniem moczu. W opiece nad podopieczną pomaga mąż. Obowiązki: -pomoc seniorce w jedzeniu, pielęgnacji ciała, czynnościach toaletowych, ubieraniu oraz wspólne spacery. -prowadzenie domu, gotowanie, pranie, robienie zakupów, opieka nad psem Wymagania: -czynne prawo jazdy kat. B -gotowość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące -podstawowa znajomość języka niemieckiego -doświadczenie w pracy z osobami chorymi i starszymi (mile widziane referencje) -tolerowanie zwierzątek domowych Oferujemy: -podróż do i z Niemiec -atrakcyjne wynagrodzenie -opiekę koordynatora na czas wyjazdu -oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów -zakwaterowanie (pokój z osobną łazienką) oraz wyżywienie w miejscu zlecenia

Ze co proszę???????????????? Rozumiem ze szukacie: opiekuna osob starszych, kucharki, kelnerki, sprzątaczki, niani do psów w jednym ale za płace dla jednego z wymienionych zawodów? I praca do tego 24/h z nocami, sobotami, niedzielami i świetami włącznie?!!!

Gość nie emigrantka

bozzzze PRACA OPIEKUNKI dla szwaba....szczyt marzen :DDDDDDD  nie mam pytan...

jedzcie, jedzcie dupe myc starym hitlerowcom ….

Gość Hahaha
2 minuty temu, Gość nie emigrantka napisał:

bozzzze PRACA OPIEKUNKI dla szwaba....szczyt marzen :DDDDDDD  nie mam pytan...

jedzcie, jedzcie dupe myc starym hitlerowcom ….

A ty znowu tutaj frustratko. Chodzisz po tematach i rzygasz jadem żeby rozładować swoją frustracje i wyleczyć kompleksy 

Gość Mirka
Dnia 11.04.2019 o 09:31, Gość Gawka44 napisał:

Siostra moja jechala z nimi, zadowolona. Dlatego ja jestem wlasnie na etapie szukania oferty przez dobra sztele bo mam przerwe miedzy lo a studiami to akurat bedzie 🙂

Ja tez sie przymierzam ze sztela jechac, juz mam na oku pare ofert. Wyglada dobrze a i widze ze ludzie zadowoleni. a co do prcy marzen wspomnianej wczesniej, nie jest to praca marzen ale ja lubie pomagac starszym osobom. a to ze tam mi lepiej zaplaca to juz kwestia plac w naszym pieknym kraju..

Gość Goska

Ja siedze obecnie w niemczech z dobra sztela pojechalam. Zarabiam fajnie, praca jako taka. Mysle ze wyjazd zarobkowy naprawde ma sens.

Gość lalak

To jest dobra praca, jeśli chodzi o zarobki, ale wymaga dużo cierpliwości samozaparcia, też odpowiedzialności, zaradnośći, obowiązkowości. Za granicą problemem może być bariera językowa, więc na początku warto spróbować w Polsce, bo tu też można dobrze zarobić i spotkać bardzo sympatycznych seniorów. Zgłoś się do Nestor 24, ktorzy profesjonalnie zajmują się opieką nad osobami starszymi.

Gość luśka44

Ja na pierwszy wyjazd znałam 10 zdań może, ale już po pierwszej zmianie w DE potrafiłam wiele zrozumieć i porozumieć się. Teraz mówię płynnie i uważam że język nie jest barierą jeśli ktoś chce się uczyć. Wiadomo znajomośc języka jest ważna nawet ze względów bezpieczeństwa. Oferty są różne, czasem pdp jest leżący i nie ma z nim kontaktu, wtedy ten język nie musi być koniecznie aż taki, to zależy od oferty. A co do agencji, ja moge polecić Schwester Pflege. Solidna firma i właśnie mają różne oferty, więc naprawdę można znaleźć pracę na dobrych warunkach nawet z tym słabszym językiem wg mnie. 

Gość Wrw

Witam, pracuje z firmą Gowork jako opiekunka osób starszych. Współpracę oceniam jako bardzo dobrą. Mam porównanie do dwóch innych agencji, z którymi wcześniej pracowałam w tym charakterze. Z Goworkiem wyjeżdżam regularnie na stałe zlecenie, opłacają mi transport, wypłaty przychodzą na czas a zlecenia od początku były zgodne z opisem. Oceniam firmę bardzo dobrze i polecam ją wszystkim, którzy zamierzają podjąć pracę jako opiekunowie.

Gość Basi aF.

Do gościa Wrw---> Gowork to jedna z dwócjh najsłabszych agencji w Polsce, bardzo niskie stawki i płatny, wyjazdowy kurs języka niemieckiego Nie pisz tu kłamstw, że wyjeżdżasz z goworkiem, tylko pewnie pracujesz dla nich i promujesz na wszelkich możliwych darmowych forach. Śmierdzi ściemą na kilomater. Opiekun osoby starszej nie wyraża się tak bezpłciowo jak ty.

Praca w opiece osób starszych jest w porządku, takie przebywanie z drugim człowiekiem, opiekowanie się nim i trochę zajęcie domem, czyli w zasadzie codziennie życie. Mieszka się z dziadziem albo babunią, za jedzenie odpowiada rodzinka, transport najczęściej załatwiają agencje, więc da się odłozyć kaskę, nawet zarabiają 1400 € miesięcznie, bo nie ma kosztów życia w Niemczech. 

Ja ktoś chce jeździć prywatnie- niby większa kasa, ale na własne ryzyko, nie ma żadnej gwarancji, pewnego dnia rodzinka może wystawić opiekunkę za drzwi, bez wynagrodzenia i co wtedy zrobi Polka na obcej ziemi??? Albo przyjedzie a tam się okaże, że babunia czy dziadziuś w fatalnym stanie, a tu koszty transportu już poniesione...???

Jak jeżdżę z agencjami, przerobiłam ich kilka. Nie polecam promedica24 i gowork. Omijać szerokim łukiem. Osobiście zleceń szukam na stronach poloniusz, opiekunki24.org, dobrasztela.pl. Tam codziennie ogłaszają się agencje. Oprócz tych dwóch wcześniej wymienionych, bo mają bardzo zły wizerunek wśród opiekunek które już jeżdżą do opieki.

Pozdrawiam wszystkie opiekunki.

Basia F. 🙂 

Gość Frau

Tu chodzi o pieniądze. Można przyjąć niską stawkę 2.000€/mc ale tylko jak zapewniają jedzenie i mieszkanie. Inaczej się nie opłaca. Niemcy niechętnie podejmują taką pracę, bo dla nich to za mało.

Gość Aga

Z tego co widzę naokoło to Niemiec nie pójdzie pracować za mniej niż 3.000€/mc.

Gość Elle
4 godziny temu, Gość Aga napisał:

Z tego co widzę naokoło to Niemiec nie pójdzie pracować za mniej niż 3.000€/mc.

Tylko trzeba mieć na uwadze że to Niemiec i jest u siebie a my jedziemy za chlebem i zazwyczaj wracamy do kraju dużo bogatsze także uważam że to dobry sposób a szczególnie jak kogoś gonią długi hehe Wiem po sobie 😉

Gość Elle
8 godzin temu, Gość Basi aF. napisał:

Do gościa Wrw---> Gowork to jedna z dwócjh najsłabszych agencji w Polsce, bardzo niskie stawki i płatny, wyjazdowy kurs języka niemieckiego Nie pisz tu kłamstw, że wyjeżdżasz z goworkiem, tylko pewnie pracujesz dla nich i promujesz na wszelkich możliwych darmowych forach. Śmierdzi ściemą na kilomater. Opiekun osoby starszej nie wyraża się tak bezpłciowo jak ty.

Praca w opiece osób starszych jest w porządku, takie przebywanie z drugim człowiekiem, opiekowanie się nim i trochę zajęcie domem, czyli w zasadzie codziennie życie. Mieszka się z dziadziem albo babunią, za jedzenie odpowiada rodzinka, transport najczęściej załatwiają agencje, więc da się odłozyć kaskę, nawet zarabiają 1400 € miesięcznie, bo nie ma kosztów życia w Niemczech. 

Ja ktoś chce jeździć prywatnie- niby większa kasa, ale na własne ryzyko, nie ma żadnej gwarancji, pewnego dnia rodzinka może wystawić opiekunkę za drzwi, bez wynagrodzenia i co wtedy zrobi Polka na obcej ziemi??? Albo przyjedzie a tam się okaże, że babunia czy dziadziuś w fatalnym stanie, a tu koszty transportu już poniesione...???

Jak jeżdżę z agencjami, przerobiłam ich kilka. Nie polecam promedica24 i gowork. Omijać szerokim łukiem. Osobiście zleceń szukam na stronach poloniusz, opiekunki24.org, dobrasztela.pl. Tam codziennie ogłaszają się agencje. Oprócz tych dwóch wcześniej wymienionych, bo mają bardzo zły wizerunek wśród opiekunek które już jeżdżą do opieki.

Pozdrawiam wszystkie opiekunki.

Basia F. 🙂 

Kochana przeczytałam Twoją wypowiedź i sie do niej odniose. Co kilka wpisow widze jak sie promuja rożne firmy ale najśmieszniej wygląda to to jak sie reklamuje wszedzie na sile dobrasztela. Na kilometr śmierdzi że wypisujesz w imieniu tego portalu bo tamte firmy bo Ci robią konkurencję

i nie wciskaj kitu że jest inaczej hahaha

Gość Gość Asia

Moja mama jakiś czas temu zaczęła pracować jako opiekunka, na początku nie chciała wyjeżdżać do Niemiec ale w Polsce nie mogła znaleźć pracy. Zatrudniła się w Arche ProCare jak na razie podoba jej się i wypłata jest kilkukrotnie wyższa jak u nas.

Gość Basia

Praca w opiece może przynieść niezłe zarobki za granicą, w Polsce niestety nie bardzo jest ona opłacalna. Ja od jakiegoś czasu poszłam za namową koleżanki na to żeby zacząć wyjeżdżać do Niemiec. Zatrudniłam się w tej samej firmie co ona i teraz wyjeżdżam regularnie z firmą Gowork. Współpraca przebiega bardzo dobrze, chwalę sobie. Mają wiele ofert na swojej stronie i myślę że każdy może znaleźć tam coś ciekawego dla siebie.

Gość gość

Mam już 2 letnie doświadczenie w opiece nad seniorami. Jestem już na kolejnym zlecaniu z laxo care i na pewno nie na ostatnim. 

Gość Krystyna

Ja wyjechałam raz prywatnie. Teraz chcę spróbować przez firmę tylko nie wiem którą wybrać  

Gość Sandra

Jeżdzę już 5 lat. Kasa o wiele lepsza i można emeryture mieć

Gość frania
10 godzin temu, Gość Sandra napisał:

Jeżdzę już 5 lat. Kasa o wiele lepsza i można emeryture mieć

Zgadzam się, u nas nie ma co się starszymi opiekować. Tu są złotówki a tam euro

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się