Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziecko 3 latka razi siku na kibelek raz w majtki..

Polecane posty

Gość gość

U nas cały proces odpieluchowania to najgorszy koszmar. Próbowaliśmy od kiedy mała skończyła 1,5 roku, oczywiście z przerwami gdy nie wychodziło. Kilka miesięcy temu zaczęła robić kupkę na kibelek i super, siku różnie. Kilka tygodni temu z siku też się w miarę unormowało i nagle... Wracamy na start całej "zabawy"- mała zaczęła robić kupę w majtki, siku też, jak jej się zachce to sama pójdzie do kibelka a jak nie to normalnie pod siebie jak gdyby nigdy nic i wogóle jej to nie przeszkadza. Jestem załamana bo w piątek ma iść do przedszkola i tak się starałam żeby było dobrze :( :( Wie że nie wolno, a np. dziś przyszła z uśmiechem i zaprowadziła nas do pokoju informując że zrobiła kałużę na dywanie.. Ręce załamać.. O co tu chodzi? Nie pomaga nic, ani nagrody, kary, straszenie. Ktoś ma jakieś rady? Dlaczego jest tak że np. 2 dni super i nagle trzeciego dnia odmiana?Naprawdę się martwię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt że ma małego braciszka ale nie okazuje żadnej zazdrości. Zauważyłam natomiast że to sikanie potęguje się jak jesteśmy z mężem oboje w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze probuje w taki sposob zwrocic na siebie uwage skoro masz jeszcze drugie male dziecko a poteguje to gdy maz jest w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwraca tak na siebie uwagę. Trzeba poświęcić jej więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprowadzaj co 30min do łazienki by próbowała sikac naprawdę może pomóc i spokój poświęć jej czas ile możesz. Jak nie przyniesie rezultatów może konsultacja z lekarzem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tak mi się wydaje że to jakaś próba zwrócenia uwagi- mąż wraca z pracy i tylko telewizor, laptop, telefon, a jak mała po nim skacze to albo chwilę się z nią powygłupia i koniec albo nie teraz, idź. Tak żeby z nią usiadł, pobawił się, to nie. Ale tego już nie zmienię- to niestety ten typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×