Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elwira123345

Szczecin lifting wampirzy

Polecane posty

Gość Elwira123345

cześć dzewczyny, czy któraś z Was zdecydowała się na lifting wampirzy w Medesdent? jeśli tak to jakie są wasze Opinie? Planuję pójść bo mam straszne problemy z włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik555
Ja póki co nie próbowałam.... ale słyszałam dużo dobrych opinii stomatologach z Medesdent. Jeśli medycyna estetyczna jest na tym samym poziomie to warto się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaisyHohberg
Hej . Ja miałam wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego w Dzięgielewska Instytut Oka . Jestem bardzo zadowolona z efektów . Jak któraś z pań , chce sobie poprawić wygląd to , tą opcję jak najbardziej polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z zabiegów z prp w Karboklinice. Zaczelam od karboksyterapii. Teraz łacze to wlasnie z osoczem.I tak jak TY mam problemy z włosami. W wyborze miejsca kierowalam sie takze opiniami.Nie rozczarowalam sie. Miejsce kameralne, milo, fachowo i przede wszystkim bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoska22
też bylam na wampirzym liftingu u pani dr Moniki Dzięgielewskiej ;) zabieg bezinwazyjny, pani dr wszytsko przed zabiegiem wyjaśnila jak nalezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TheTime88

Zmarszczki mozna też wypełnić kwasem hialuronowym jak np Restylane. Bardzo dobry preparat mający rejestrację FDA o którą bardzo trudno i jest 20 lat na rynku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CityOfLife

Ja miałam własnie wampirzy lifting w Dzięgielewska Instytucie Oka i jakbym miała wybierać to ponownie na to miejsce bym sie zdecydowała. Bardzo dobry efekt, zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja miałam własnie wampirzy lifting w Dzięgielewska Instytucie Oka i jakbym miała wybierać to ponownie na to miejsce bym sie zdecydowała. Bardzo dobry efekt, zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego. 

Klinikę znam bardziej od strony okulistycznej 😉 Ale dobrze wiedzieć, ze jest taka opcja jak własnie tutaj w przypadku redukcji zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja miałam własnie wampirzy lifting w Dzięgielewska Instytucie Oka i jakbym miała wybierać to ponownie na to miejsce bym sie zdecydowała. Bardzo dobry efekt, zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego. 

Klinikę znam bardziej od strony okulistycznej 😉 Ale dobrze wiedzieć, ze jest taka opcja jak własnie tutaj w przypadku redukcji zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×