Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy taki prezent będzie ok?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, czy tego typy kosmetyki (czyli eleganckie mydła) są Waszym zdaniem odpowiednie na prezent? Jak Wy to widzicie? Mnie wydają się ładne, ale czy osoba obdarowana nie pomyśli, że podarunek w postaci mydła to jakaś sugestia do braku czystości? https://adkosmetyki.pl/Mydla-marsylskie-fiolek-2-szt-po-100gr-prostokatne-z-dekoracja-N,p,320 https://adkosmetyki.pl/Mydlo-marsylskie-lawenda-prostokatne-100gr-na-mydelniczce-ceramicznej-z-dekoracja,p,299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezbyt by mi sie taka sugestia spodobala. Raczej odebralabym to jako czystą zawisc :) Jak juz chcesz cos zapachowego to lepiej swieczke. Tego nigdy za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to super prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama na pewno by się ucieszyła 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla bliskiego ok, ale dla znajomego zalosne. jakbys nie miala pomyslu na nic innego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że dla cioć. Mamy rodzinną imprezę, a wiem, że one lubią w łazience mieć właśnie takie "bibelociki" poukładane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świeczek nigdy nei jest za dużo :-P A mydło na prezent... jeżeli ozdobne i wiesz, że ktoś lubi, to dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla kogo ma być to prezent? Jeśli szukasz czegoś dla mężczyzny, to może zastanów się nad kupnem bardziej praktycznego prezentu, np. jakiejś fajnej koszulki czy koszuli - wiadomo, że to się zawsze przyda :) I tutaj chcemy polecić siebie - jesteśmy internetowym sklepem z odzieżą męską - Ombre i oferujemy wiele ubrań męskich w naprawdę atrakcyjnych cenach. Zajrzyj, a może coś wpadnie Ci w oko :) Tu jesteśmy: www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez napisala,ze dla cioc. Piszesz reklame -naucz sie tez czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za inne propozycje, ale juz wybrałam :-) Wiem, że ciociom się spodoba, nie będę wymyślała nic innego. Mam takie wrażenie, że starsze pokolenie troszkę inaczej podchodzi do tego typu podarunków. Dziękuję Wam za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co kto lubi.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×