Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolejna kobieta z ktora sie spotykam okazala sie wytatuowana

Polecane posty

Gość gość

:( zalozylem tu kiedys temat ze kobieta mi powiedziala ze ma tatuaz. Wiec z nia zerwalem. Wiem ze bylo tu sporo kontrowersji, ale nastepna kobieta z ktora sie spotykam....... ma TATUAZ !!! W sumie nie wiem sam juz co o tym myslec chce mi sie smiac, ale i tak to przekresla nasza relacje. Zastanawiam sie czy sa normalne dobrze wychowane kobiety z dobra szkola i praca bez tatuazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukaj w wzkolach zakonnych,a tak w ogole szykuj sie do roku szkolengo dzieciakuXDDDDDD do zesrania te twoje c*****e prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdą jest że co 2 ma tatuaż jeśli nie więcej. Ja sama mam, a też jestem wykształcona, na stanowisku i dobrze wychowana. Dla mnie tatuaż to nie był bunt młodości, zrobiłam go mając 28 lat i dla mnie wiele znaczy. To nie zwykły obrazek. Będzie Ci ciężko znaleźć dziewczynę bez. Nie ma tu znaczenia warstwa społeczna. Ale życzę powodzenie... Tylko zastanów się czy warto przez to przekreślać szansę na miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady tu jest Polska, dużo nie ma ale muszą pochodzić z mniejszych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam ale jestem już zajęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze robisz te puszczalskie znakuja sie tatuazami badz madry chyba ze na 1raz na zaliczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie dziwie nie chcialbym kobiety z dziarkami. To nie moj klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x To za masz tatuaz nie ujmuje Ci ani inteligencji ani kultury. Po prostu nie sa w moim typie kobiety z tatuazami. AUTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie czy sa normalne dobrze wychowane kobiety z dobra szkola i praca bez tatuazy. Sa, ale zajete albo nie przejawiaja zainteresowania panami wylewajacymi zale na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaze to patologia z więzień. Kazde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiles. Normalna dziewczyna nie oszpeca sobie skory. Robia to tylko osoby niedowartosciowane z problemami psychicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądziłam, że tatuaże są tak popularne, żadna z moich koleżanek nie ma. Może to kwestia środowiska... Czasami w klubie fitness widuję dziewczyny z tatuażami i rzeczywiście wszystkie są dość podobne - solarium na brąz, sztuczne rzęsy na pół kilometra i brwi rysowane markerem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniles juz spiewke widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiewka tzn? -AUTOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKAT
Zgadzam się z autorem.Nie rozumiem dlaczego kobiety tak się oszpecają. Zauważyłam, że coraz więcej kobiet, i to nie tylko z marginesu, często nawet dziewczyny studiujące na prestiżowych uczelniach, ma dziary. Wygląda to bardzo wulgarnie i ujmuje kobiecie elegancji. Nie chciałabym, żeby np. dyrektorka szkoły, w której pracuję czy w której uczy się moje dziecko była wytatuowana i jeszcze się z tym faktem obnosiła. Tu nie chodzi o zacofanie tylko pewne uniwersalne wartości. Człowiek, który szanuje swoje ciało, akceptuje siebie czyli nie szuka uznania i nie potrzebuje zwracać na siebie uwagi otoczenia nigdy świadomie nie kaleczy swojego ciała. Nigdy nie zrobię sobie tatuażu i zawsze będę głośno wyrażała swoją opinię na ten temat. Obrażajcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawa dla Pani powyżej. Podpisuję się pod tym rękami i nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze - szukaj do skutku. Masz prawo do własnych preferencji i plus dla Ciebie, że informujesz o tym na początku znajomości, żeby obie strony nie traciły czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak.. tatuaż na łyadce czy pod inną częścią ubrania - eksponacja w uj XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:38 dodaj do tego celowe odsłanianie wytatuowanych części ciała i już masz portret psychologiczny takiej osoby. Zakompleksiona, niedojrzała emocjonalnie osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to c**a facet ma tatuaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te tatuaże to obecnie jakaś mania ... poznałe niedawno fajną ciekawą dziewczynę,cicha szra myszka... jaki był mój szok gdy okazało się że nosi nieduży skromny ale jednak zawsze - tatuaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to idiota co ma tatuaz do milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ble ble ble jak was nie stać biedaki na dziarkę to nie komentujcie , żal doupę ściska ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaz to wyraz nowoczesnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×