Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy znacie kobiety, które w wieku 40 lat są babciami?

Polecane posty

Gość gość

Ja znam taką jedną, dziecko urodziła w wieku 18 lat, a teraz jej syn splodzil swoje. Laska ma 39 lat i wnuczke w drodze. Jej syn ma na imię Dastin czy Dustin, nie wiem nawet jak to się pisze. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam, ale to patologiczna rodzina. Pierwsze dziecko matka urodziła jeszcze w szkole średniej. Oczywiście jej nie skończyła. Potem rodziła jeszcze cztery razy, razem piątka dzieciaków. Baba ma ubytki w zębach na przodzie, wygląda na sześćdziesiąt lat przynajmniej, a ma 41. Jej córka urodziła w wieku 19 lat i ciągle mieszka u tych rodziców i zmienia facetów. Nie wiem czy to ma coś wspólnego, ale wnuczka tej kobiety ma na imię Nadia. Taka pijacka rodzina to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to patologiczne zostać babcią w wieku np.38 lat i się tym szczycić. Choć na Kafe jakieś idiotki twierdzą, że tak powinno być. Nie chcę myśleć w jakim środowisku nabyły takie przekonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 36 lat i chyba bym padła gdybym została babcią za cztery lata :D mam swoje pasje i zainteresowania, chodzę na fitness, na randki. Głupio by mi było przyznać się jakiemuś facetowi, że mam wnuczątko :D obciach straszny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak znam i nie nie jest to patologia gdzie są awantury alkohol, przemoc. Radzą sobie wszyscy dobrze, pracują i żyją jak miliony polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam koleżankę z pracy która w wieku 36 lat babcią została. Syn sie postarał w wieku lat 16-tu. I wcale nie patologiczna rodzina a tu taki zonk. Jego dziewczyna rok starsza ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciałabym być babcią w moim wieku (38) i nie znam takich osób. Z reguły znam w przedziale 28-40, którzy są rodzicami małych dzieci. Może dlatego, że wszyscy studiowaliśmy i po studiach ostro wzięliśmy się za zdobywanie doświadczenia. Babcia kojarzy mi się ze starowinką. Ja zaś jeszcze chodzę w szortach i adidasach, mam swoje pasje, chodzimy z mężem do klubów potańczyć. To nie te czasy. Ale gdy byłam w liceum kilka dziewczyn wpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 lat i babcia :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia została babcią w,wieku 43 lat. Ale to dlatego, że kiedyś wcześnie wychodzono za mąż, a w wieku 25 lat to babcia mówiła, że dziewczyna była stara panna. Moja mama została babcią w wieku 52 lat, bo już nasze pokolenie nie śpieszy się z rozrodem. Ludzie wolą się wyszumiec. Ja pewnie zostanę babcią po 60-tce i taką mam nadzieję. :D Zresztą załamałabym się gdyby mój syn wpadł w wieku np. 18 lat. Złamane zycie, bo rodzicielstwo to poważna sprawa. Chciałabym żeby najpierw zdobył jakiś zawód, popracowal, poszalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia. Lepiej zostać matką około czterdziestki niż babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak znam :) i to nie jedna . Myślę ze polowa waszej rodziny jest taka patologia :) bo czy sie wam to podoba czy nie dawniej kobiety wcześniej rodziły dzieci co za tym idzie szybko zostawały babciami . Ja osobiście wolałabym byc 40 lat letnia babcia niz taka stara matka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow... Najmłodsza znana mi babcia miała 42 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:14 - pewnie też wolałabyś być madra, a jesteś głupia jak but. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma urodziła w wieku 17 lat, jej córka w wieku 18, czyli mając 35 lat została babcią, to jednak nie wszystko wnuczka urodziła mając 19 lat i tak mając 54 lata została prababką. W tej chwili prawnuczka ma 16 lat więc niedługo może być praprababką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wolalabym byc czterdziestoletnia babcia niz matką..Najmlodsz babcia jaka znam ma ,37 lat i roczna wnuczke,nie wyglada na przybita tym faktem,raczej sie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam faceta, który został ojcem w wieku 16 lat. Został nauczycielem i mając teraz 36 lat ma 20 letniego syna. Wyglądają jak bracia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, znam. Bardzo majetni ludzie. Żadna patologia. Więc darujcie sobie te teksty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciocia ma męża 3 lata młodszego. Jak brali ślub to on miał 18, a ona 21. Jak zostali dziadkami to on miał 36, a ona 39 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia tak wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama koleżanki mojej córki z czasów podstawówki, ale ona sama ma troje z różnymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z reguły ludzie którzy jako dzieci się rozmnazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie znam.Moja babcia została babcią w wieku 48 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tesciowa zostala babcia w wieku 70 lat i niestety juz pozytku z niej nie bedzie. Teraz ma 73. Sama rodzila jak miala 38 i 40 lat. Cos bardzo nie dobrego. Nie zrozumie tego ten kto nie wie o co chodzi. Dziadkowie zabieraja czasem dzieci do zoo, na basen, rozpieszczaja je. Tesc juz daawno nie zyje, zmarl jak mial 50 lat, a dzieci male byly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś pierwsze posty prowo są ...21 lat temu w Polsce raczej by nie dano nazwać Dustin syna . Zreszta on ojcem został mając 21 lat -wcześnie lecz to już nie jest patologiczne .Chyba że ów "Dustin" żyje na zachodzie . .P.S tak sie czasem tu onym zachodem zachwycają a w takim UK jest masa matek 15-18 letnich i to nie kolorowych .Ba sporo jest takich co maja 22 lata i 2-3 dzieci czasem nawet różnych ras .Kafeteryjne ciotki by tam ZAWAŁU dostały :) .Bo przecież "rozród to dopiero po 40 bo jest tak na zachodzie ' :D .jedna z podstawowych prawd kafeterii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnuk to bardzo wazna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Nie przesadzajcie.Dziecko w wieku 20 lat to żadna patologia.Znam dwie 40-letnie babcie i są świetne.Lepiej być młodą babcią, niż taką, która w wieku 80 lat nie ma siły nawet pobawić się z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam i również to żadna patologia radzą sobie świetnie.Czasami porostu w życiu tak się ułoży. Ja sama zostałam mama w wieku 30lat i żałuję że tak późno ,choruje i chciałabym żeby już były samodzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:11 a gdzie masz męża ?a nie wstyd ci przed dziećmi ze przed 40stka masz życie nie poukładane i zamiast męża masz faceta?chore myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może męża już miała i teraz woli mieć faceta? Nie pomyliłaś że nie każdy musi mieć tego męża, bo co ludzie we wsi powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×