Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Czy znacie kobiety, które w wieku 40 lat są babciami?

Polecane posty

Gość gość
Nie ma złotego środka gdy się zostaj***abcia w wieku 70 lat to już ciężko coś pomoc itp....Ale ogólnie gdy różnica pomiędzy dziećmi i rodzicami jest mała np.18-20 letnia to gdy rodzice odbijają 80 siatki to dzieci są ok 60 tki i czasami nie mają sił by pomóc rodzicom.Mysle ze nie ważne w jakim wieku dziecko ważne jak ich rodzice podchodzą do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:43 no właśnie o to mi chodzi ze tu niby taka postępowa a tu się martwi ze miała by facetowi powiedzieć ze jest babcia.I znam chłopaka Dustina który ma 22 lata nie patologia a normalna rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam i wcale nie jest to żadna patologiczna rodzina. Koleżanki córka "postarała się" w wieku 16 lat, zatem koleżanka została babcią jeszcze przed 40-stką. Dziewczyna z kręgu oazowo-pielgrzymkowego, tatuś dziecka też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mogę, pod krzyżem się pieprzyły, i to jeszcze w tym wieku, własnie to są cholery pisowskie katolickie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama została babcią w wieku 41 lat. Urodziła mnie, gdy miała 21 lat a ja urodziłam, gdy miałam 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama urodziła mnie mając 19 lat, a ja w wieku 25 lat. Dzieci ją uwielbiają. Jeżdzi z nimi rowerami, gra z synem w piłkę. W tej chwili ma 60 lat i bardzo dobrą kondycję. Ma dobry kontakt z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam kobietę, która została babcią w wielu 38 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Tak, znam. Bardzo majetni ludzie. Żadna patologia. Więc darujcie sobie te teksty pechowiec.gif xxx Majątek nie wyklucza patologii. Tak na marginesie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia koło 40 jest super , piszecie głupoty Moja miala tyle lat kiedy ją się urodziłam i dzięki temu mamy świetny kontakt, Babcia z werwą wszędzie mnie zabierala, jeździła samochodem, na wczasy... rewelacja!!! wszyscy mi zazdroszczą i zazdrościli ... Cudowna kobieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna Autorka która ma zacięcie GUS, zachodzę w głowę po co komu ta arytmetyka. 40 -etnia babcia patologia- bo za młoda, 40 letnia matka patologia bo w wieku babci. A życie jak to życie pisze własne scenariusze. Osobiście znam wiele matek maluchów urodzonych po 40 -tce ale też znam kobiety, które zostały w tym wieku babciami. Każda z nich ,wykształcona, zaangażowana zawodowo, żyją adekwatnie do spełnianych funkcji społecznych. Tak im się życie poukładało. Po prostu kobieta jest plodna od 12-13 lat do ok 50 tki i takie sytuacje nie powinny nikogo dziwić. Po co zatem po raz kolejny bić pianę na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się pochlastała jakbym została tak młodo babcią i uznała to za porażkę wychowawczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam 38 letnia babcie. Zadna patola,bogaci i normalni. Dziewczyna slabo sie zabezpieczala i tak wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Bycie babcią w żadnym wieku do niczego nie zobowiązuje,więc nie rozumiem w czym problem.Bozia każdemu dała rozum by nim kierował a że zrobi sobie dziecko w wieku 15 lat to problem jest problemem babci???? ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
ja znam to moja sasiadka,natomiast ja w wieku 43 l. zostałam mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 43 lata i od miesiąca jestem babcią, a moja młodsza sześcioletnia córka jest ciocią. Pierwsze dziecko urodziłam w wieku 18 lat, potem musiałam skończyć szkołę, studia i zdobyć pracę. Później zapragnęłam drugiego dziecka. Jestem więc młoda babcia i mama. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się pieprzą i rozmnażają już od kolyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam. Jedna rodzina to taka totalna patologia. Prababcia została kobieta przed 50. I moja kuzynka. I mamusia i córka strzelily sobie dziecko ma 18-stke. Obie są już po rozwodach. O ile ta starsza ma stałego partnera, to młoda co chwilą go zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że o kasę +500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a głupi podatnicy jak cielęta pracują na te 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panienko wyzej, moja mama ma 53 lata i problemy z kregoslupem, jest po operacji nieudanej, czeka na druga i nie ma sil zajac sie wnukami. A babcia pierwszy raz zostala w wieku 44 lat ( mnie ur majac 20), drugi raz w tym roku. I wyobraz sobie, ze ja w wieku 20 lat jeszcze nawet nie wspolzylam. Wiec swoje teorie mozesz o kant d**y rozbic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZNAM TAKA CO ZOSTALA BABCIA W WIEKU 35 LAT bogaci ludzie , mieli jedynaczke , kasy w nia pchali niesamowicie , dziewczyna byla gwiazda w szkole w czasach kiedy zagramiczne kolonie i komputer oraz ciuch z zachodu byly luksusem ona miala wszystko . zaszla w ciaze w wieku 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Panienko wyzej, moja mama ma 53 lata i problemy z kregoslupem, jest po operacji nieudanej, czeka na druga i nie ma sil zajac sie wnukami. A babcia pierwszy raz zostala w wieku 44 lat ( mnie ur majac 20), drugi raz w tym roku. I wyobraz sobie, ze ja w wieku 20 lat jeszcze nawet nie wspolzylam. Wiec swoje teorie mozesz o kant d**y rozbic. X Panienko to gadaj do matki i babki. Moja ma 62 a tesciowa 65 i są w świetnej formie. Moja teściowa chodzi nawet na fitness i jogę. A kręgosłup to moja koleżanka 32 lata ma zj****y!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego twoja mama ma zajmować się twoimi dziećmi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ta idiotka zapomniała że babcia to może bajkę wnukom opowiedzieć a nie zapiertalac z nimi po placach zabaw a mamusia luzik bluzik. U wielu malolat tak jest. Robia dzieciuchy i babka wychowuje. Potem ich dzieciuchy robis to samo i taka mysli ze babka jest od zaj m owania sie jej dzieciakami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kilka dziewczyn, które zostały mamami w liceum. Ale żadna nie jest babcią :O mimo, że są po 40tce. Nie te czasy, młodzi dziś myślą inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyżej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się może wydawać, że porażka i dramat, ale po czasie ludzie się cieszą z tego wnuka. Jak u moich znajomych, córka urodziła w szkole. 26 lat minęło i to jest ich jedyny wnuk, mimo posiadania kilkorga dzieci. Wygląda, że więcej nie będzie, bo ich najmłodsze dziecko 40 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.13 ciekawy wątek- też znam sytuację gdy młoda matka od dziecka przestrzegała swoje dzieci ,urodzone ok 20 bodaj, przed zaciążeniem i wczesnym ojcostwem . Bo nie chciała sie za młodu w babunię bawić .Dziś ma tak że dopomina się o wnuka a syn ma swoje lata i jest mocno (chyba) schorowany a córa też nie dzierlatka . I wnuków nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kumpela-lat 38 i babcia od pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja mama miała 40 lat jak urodziłam pierwsze dziecko i żadna z nas patologia 🙂 zwyczajnie chciałam mieć dzieci, to sobie z mężem zrobiliśmy i są 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×