Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestescie zadbane tak jak wasze mamy czy nie

Polecane posty

Gość gość

Jestem ciekawa czy dbanie o siebie kazdy wynosi z domu czy wrecz jak ma sie zaniedbana matke to samemu chce sie wygladac wlasnie schludnie?moja mama to piękna kobieta ale cale zycie tak zaniedbana ze szok maja 40 lat nie miala prawie ani jednego swojego zęba, masakra nieraz jej ludzie mowili zrob cos ze soba a ona nic,smrod spod pach z daleka,ja bedac dorosla osobe zauwazylam ze zaczynam sie robic taka sama i szybko zmienilam nastawienie,dbam o siebie ile wlezie a przynajmniej na ile.moge,moja mam jest na emeryturze ale wyglada o wielw mlodziej,dopiero zaczęła o siebie dbac,ma zeby coprawda sztuczne ale ma wlosy porzadnie ścięte i pomalowane..szkoda ze tak pozno mysle ze z powodu ojca ktory jej nigdy nie kochał nie chciala albo ze zwyklego lenistwa,nadal sa razem ale milosci nigdy tam nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama to piekna kobieta uwielbiająca się ładnie i elegancko ubierać, natomiast ja jestem dość ładna i staram się wygladać dobrze ale tak elegancka jak mama niestety nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam że o zęby i hignienę to mama zawsze dbała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dbam o siebie bo nie chce wyglądać jak moja mama:-) mam 31 lat i troje dzieci, uważam że nie jest źle, jem 2000 kcal dziennie (mniej więcej) chodzę na fitness, staram się... Moja mama ma ogromny brzuch, oczywiście zawsze mówi że to po ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dbam.o siebie a moja matka lepiej nie mowic potrafi w swetrze chodzic miesiac i nie prac masakra dzieki bogu nie mieszkam juz z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama tez nie byla zbyt zadbana byla czysta ale wszedzie wlosy zarosniete, a na glowie sciete po mesku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja nigdy nie dbala o siebie. Ma 60 lat a ubrania nosi po moich mlodszych kuzynkach ktore ciotki jej zwoza a te kuzynki maja po 15 lat. Mama Wazy moze 40kg wiec miesci sie w odziez dziecieca i tak chodzi. Fryzjera nigdy nie widziala, sama sie obcina krzywo tak ze szok. Ja zawsze dbalam i dbam o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na codzień normalnie sie ubiera tak żeby coś zrobić koło domu ale jeśli wychodzi to bardzo elegancko makijaż fryzura itp. Im coraz starsi byliśmy tym lepiej wyglądała nie dziwie się przy szóstce małych dzieci nie było czasu na strojenie się ale w miarę czasu wyrobiła się. Ja zawsze chłopczyca byłam ale też zaraz urodzę drugie dziecko chce zadbać o siebie figurę powoli wymieniam garderobę z dżinsów i za dużych koszulek na spódnice koszule eleganckie sukienki. Chcę bym zadbaną mamą i żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojej matce mówię :wez zadbaj o siebie a ona mówi ze po co,dla siebie chociazby a na brodzie pelno wlosow jak koza wyglada,nieraz mowilam wez pesete i wyrwij jak ty wygladasz ale niedociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys kobiety sie nie stroily zabardzo,nienrobily takich makijazy jak teraz raczej wygladaly naturalnie czasem nawet zabardzo bo zarosniete były ale uwazam ze mozna zawsze bys schludnym i czystym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w chwilach slabosci, gdy nie chce mi sie uczesac lub pomalowac paznokci przypominam sobie moja mame :/ niestety nie dba o siebie. Nosi znoszone ubrania, zle dobrane do jej sylwetki, nie chce jej sie garbowac wlosow, czasem je podcina u fryzjera. Nosi jakas wiesniacka plastikowa opaske na wlosy nad czolem, jak dziewczyna z przedszkola. PaznokcieaI w stanie fatalnym (szczegolnie u stop). Jak moge to kupuje jej z roznych okazji bony prezentowe do kosmetyczki, do sklepow odzieżowych albo sama wybieram i kupuje jej ubrania czy kosmetyki. Ale to nic nie daje, bo nie chce sie jej lub nie ma potrzeby, nie wiem (glupio mi poruszyc ten temat). Nic to nie daje dlatego, ze pojdzie do tej kosmetyczki, zrobi jej stopy i pedicure i pozniej znowu to zaniedbuje i jest stan poprzedni. Podarowane ubranie znosi w koncu. Nie mam pomyslu co z tym robic, ale troche sie jej wrecz wstydze. Przed waznymi imprezami rodzinnymi (np gdy bralam slub) prosze siostre, ktora mieszka blisko niej, zeby ja ubrala czy zabrala do kosmetyczki/fryzjera :/ lipa, ale co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto dbać o siebie i warto zrobić to profesjonalnie dlatego wybrałam się na kurs wizażu do szkoły New Nails https://www.new-nails.com/ teraz kiedy wiem jak, nie mam problemów z dbaniem o siebie jednocześnie widzę, że dzięki temu mam też lepsze samopoczucie i jestem bardziej pewna siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×