Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowy Ochraniacz na łóżeczko z minky prać?

Polecane posty

Gość gość

Nowy Ochraniacz na łóżeczko z minky prać? Również czy prac Rożek i kocyki z minky?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko trzeba wyprać, bo miało kontakt z brudną maszyna do szycia i z kartonem po nie wiadomo czym :/ w płatkach mydlanych w temp 60 st. a bieliznę i reczniki to nawet w 90 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie prałam ochraniacza. rożka też nie, dopiero po jakimś czasie. kocyk minky uprałam i zrobił się nieładny. Następny uprałam ręcznie i już było ok. Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oryginalny minky sie nie znieksztalca, ja pralam wielokrotnie. Mam tez tansza wersje i sie troche prasuja kropki w praniu. Ale tak czy siak wszystko piore po zakupie, no teraz syn ma 2 lata to bluze czy czapke juz mu zaloze ze sklepu, koszulke czasem, spodnie tez sie zdarzylo. Ale dla niemowlaka wszystko piore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja też prałam wszystkie nowe rzeczy, które miały kontakt z dzieckiem. Tylko wiadomo nie w dużej temperaturze żeby się nic z nim nie stało. Zazwyczaj jest informacja w jakiej temperaturze należy wyprać na metce. A jeżeli pisze żeby nie prać w pralce to wtedy ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o temp. prania to ja stosuję zasadę, ze to co ma bezpośredni kontakt ze skóra noworodka, czyli body, reczniki, pieluszki w 90 st, ubranka, pościele w 60 st, a dopiero takie rzeczy "zewnętrzne" jak np kurtka czy kombinezon na dwór to w takiej temp jak pisze na metce czyli 40 st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×