Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

poszukiwania pracy z dwójką dzieci

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny prosze o rade. Mianowicie, zastanawiam sie nad drugim dzieckiem. Córcia ma 20 msc i zostaje z nianią jak jestem w pracy. Chciałabym drugie ale umowa o prace skonczy sie wraz z porodem albo w trakcie macierzyńskiego. Nie wiem czy po bedzie praca dla mnie(juz w tym momencie zastepuje jedna dziewczyne w ciazy) a jesli bedzie to zaproponują mi prace w innym oddziale oddalonym od mojej miejscowosci około 70 km. W związku z tym, wykluczam taka oferte. Zanim znalazłam te prace wiekszosc pracodawców pytało o dziecko, kto sie nim zajmie. Czy w przypadku jak bede miec dwóje to moje szanse zaś zmaleją na znalezenie pracy? mamy szukałyscie nowych prac z dwójką dzieci ? jest tak ciezko jak mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj ja szukalam pracy z dwojką dzieci.... nikt nie pytał mnie o dzieci i kto sie nimi opiekuje. Mam taki zawòd że mogłam w ofertach troszkę pogrzebać. Znalazłam pracę z elastycznymi godzinami i normalną szefową. Zdąże dzieciaki do żłobka i przedszkola zawieść na 8:30 i potem je odebrać. Głowa do gòry dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest ciężej z dwójką dzieci niż jednym moim zdaniem. Ale jak już chcesz dwójkę to łatwiej jest to logistycznie ogranąć kiedy są w podobnym wieku (kończą podobnie lekcje, przedszkole, jak niania to dwójki, jak niania przestaje być potrzebna to w podobnym czasie do obojga itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×