Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet powinien się skontaktować z kobietą jesli dostal kosza?

Polecane posty

Gość gość
Pisales ze juz do niej napisales. Musiałeś srogo naodp*****lac skoro Ci nawet z uprzejmosci nie odpisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kiedy tak pisałem, bo sobie nie przypominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak wogóle autorze to ty chyba jestes tutaj 24/dobę bo co się jakiś wpis pojawi to od razu odpisujesz. Czy to dzień czy to noc :P Zamiast nie tracić czasu i w to miejsce działać na poważnie w swojej sprawie to siedzisz i prowokujesz. hehehe prowo prowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za problem daać temat do zakładek i zaglądać regularnie z telefonu? Nie siedze, mam ciekawsze zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja próbowałem się skontaktować i co z tego mam? olała mnie, więcej nie zamierzam skoro mnie nie chce... X Pewnie o ten wpis wam chodzi. Nie był mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy jesteście z tej samej miejscowości, to znaczy ty i ta kobieta? Pytam, bo jeśli tak to chyba bywały sytuacje że się spotkaliście przypadkiem i jak ona reagowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wpis wyżej jest mój. Olała to daj se spokój, miałem to samo, przecież nie będziesz żebrać o uczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra autorze napiszesz do niej czy nie? Bo juz temat się rozp******il na 6 strone i ile głosów za tyle i przeciw. A Ty sam konkretow nie dajesz i dużo nie piszesz. Za malo Ci jeszcze opinii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:26 Nie w każdym przypadku jest tak samo. Jedni olewają, bo po prostu im się znudziło a inni dlatego, że druga strona ich do tego niejako "zmusiła" swoim postępowaniem i myślę, że autora dotyczy wersja nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwkarz nie powinien dziwić się, ze dostał kosza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie ma czasu bo zajety jest bajera panien z miasta i okolicznych wsi . Napiety ma grafik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem powinienes wyjasnic wszystkie swoje żale w rozmowie z Nią, lub jakiś @, to żadne halo jesli Ci zalezy na kontynuowaniu tej znajomości i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:42 Święta racja, ale do tego absolutnie się nie przyzna :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń do niej na urodziny za 3 tyg, o 19.00, tak jak kiedyś to robiłeś. Ona czeka na Twój telefon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joker?:P On ma ja gdzieś, nie od niej dostał kosza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
auto musi meic pewnie ze 20 lat skoro czyta niektore bzdurnerady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś A tak wogóle autorze to ty chyba jestes tutaj 24/dobę bo co się jakiś wpis pojawi to od razu odpisujesz. Czy to dzień czy to noc jezyk.gif Zamiast nie tracić czasu i w to miejsce działać na poważnie w swojej sprawie to siedzisz i prowokujesz. hehehe prowo prowo smiech.gif" XXX Ty chyba tez tu siedzisz 24/7 , ze wiesz kiedy pojawiaja sie nowy wpis i kiedy on odpisuje :D I nie tlumacz sie , ze po datach :p :p :p Akurat jeszczeby ci sie chcialo to sprawdzac ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien, jeżeli nie może przestac o Niej myśleć, bo to znaczy,że Ona jest dla Niego ważna,a jeśli tak to trzeba wszystko wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym do niej napisać ale nie potrafie sie przelamać, nie raz już wchodziłem kontakty, patrze na jej numer i nic, boje sie w to kliknąć żeby nie połączyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie dzwon tylko napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona mogła zmienić numer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będzie taka potrzeba to go zdobęde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie nie masz takiej potrzeby. A nie masz jej fb? Gg? Czy maila? Lepiej pisz niz jakbys mial dzwonić. Lub sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy ten profil co znalazłem jest jej, żadnych zdjęć i danych. Telefon póki co wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to działaj i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ola la
Ciągnąć temat tak długo i wciąż nie podjąć żadnej decyzji, to albo prowokacja albo facet ciapa. Jak Ci na niej zależy to odezwij się do niej i spróbuj się umówić lub sprowokuj sytuację i pojaw się we właściwym miejscu we właściwym czasie, żeby spotkać ją "przypadkiem". Co do komentarzy o "księżniczkach", XIX wieku, "prawdziwych facetach" i inne bzdety to ręce opadają. Niestety czasy mamy takie, że faceci przestali walczyć o kobiety, nie potrafią już zdobywać, a prawdziwy mężczyzna to myśliwy i będzie gonił swoją zwierzynę dopóki jej nie dopadnie, a im więcej czasu mu to zajmie tym bardziej będzie dumny i szczęśliwy z wygranej. Teraz to panowie są leniwi, egoistyczni i zdradliwi, bo jak mnie raz odrzuci to dziękuję i idę do innej. Żal takich. Jestem kobietą, nie jestem księżniczką. Lubię rycerzy. To mężczyzna powinien zdobywać, ale gdybym ja coś schrzaniła (a autor wyraźnie coś zepsuł) schowałabym dumę do kieszeni i odezwałabym się pierwsza. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale brednie te powyżej. Kolejna Polka-kretynka, która wmawia innym co powinni. Faceci nic nie powinni, co najwyżej mogą, jak im się zechce, a jak nie, to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety czasy mamy takie, że kobiety przestały walczyć o mężczyzn, nie potrafią już zdobywać, a prawdziwa kobieta to łowczyni i będzie goniła swoją zwierzynę dopóki jej nie dopadnie, a im więcej czasu jej to zajmie tym bardziej będzie dumna i szczęśliwa z wygranej. Teraz to kobiety są leniwe, egoistyczne i zdradliwe, bo jak mnie raz odrzuci to dziękuję i idę do innego. Żal takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×