Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szarmanckiJA

Jak zerwać z kochanką?

Polecane posty

Gość szarmanckiJA

Jakie znacie dobre sposoby zeby jej pozbyć ale nie urazić zabardzo? Znamy się 7 miesięcy i ona się wkręca a mnie to zaczyna nudzić już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Du/pić miałeś odwagę, a zerwać już nie ? Zmień nick na palant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oceniaj mnie bo ja nie o to pytałem. Teraz dla mnie najwazniejsze jest żeby to zakonczyć ale tak żeby nie urazić. a kochanka to była moja pierwsza iostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarmanckiJA
Zapomniałem się podpisać wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy juz sobie poradziłeś,dam super wskazówki.Uwierz mi działają i mówię z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już sobie poradził. Przestał pisać codziennie SMS, a na moje pytanie co się dzieje, wytłumaczył się nadmiarem pracy i problemami w domu, ale na pocieszenie dodał,że damy radę. Z czym, nie mam pojęcia. Przysłowie mówi, że jak ktoś ci mówi, że nie ma czasu, to oznacza, że nie ma czasu dla ciebie, bo poświęca go komuś innemu. Proste? Proste. Czy mnie uraziłeś? Raczej upokorzyłeś, a to jest gorsze od tego pierwszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak często się spotykaliście i czy dobre to były relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz że żona jest w ciązy i nie chcesz jej denerwować i musisz być wcześnie w domu i że robi awantury bo humorzasta i miej minę zbitego psa i dodaj ze coś podejrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sumie takiej "100%" nie miałem ale mój młodszy brat już tak. Wredny miała charakter, panoszyla sie, starala ugrać jak najwiecej. Braciak durny i głupi ale swój rozum ma i nagrał z jeden/dwa filmy które na koniec byly jego asem w rękawie. Ta go szantażem, że jego baba się o niej dowie to ten na wieczór przesłał jej trailer filmu ponoć heh. D***bal na koniec, że w razie czeog jedna kopia zostanie wysłana do ojca, druga zas doreczona dla księdza z okolicznej parafii. Arsene Lupin intrygi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Bardzo skuteczne I popularne wsrod wspolczesnych facetow jest poprostu urywanie kontaktu bez slowa tlumaczenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wśród buraków a nie współczesnuch facetów,trzeba być tchórzem,żeby podwinąć ogon i zwiac ale każdej wyjdzie na dobre uwolnienie się od takiego gnojka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07 .43 Masz sto procent racji jak ktoś tak kończy znajomość, szkoda czasu na takiego buraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś, kto znika bez słowa i ucieka w milczenie nie jest godny szczerych uczuć, które druga osoba ofiaruje.Brak mu szacunku, empatii i klasy.To ZERO i egoista w jednym.Niestety dla takiego człowieka zaangażowałam serce, emocje i w efekcie zdrowie. Tuż przed zniknięciem górnolotnie deklarował uczucia. Smutno mi,że mnie upokorzył i nawet już nie chodzi o to,że przerwał kontakt, tylko o to,że zrobił to w taki przykry,niecywilizowany sposób.Miałam ochotę napisać jemu kim tak naprawdę jest,ale honorowo zrezygnowałam. Niech samo życie będzie dla niego wyrocznią, wszak los tak często się odwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.57 zostalam tak samo potraktowana jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość     ona
"Jestes dla mnie bardzo wazna... jestes cudowna kobieta... wspaniałą... madra...ale.. ja nie dorastam ci do pięt , nie zasluguje na ciebie I twoja milośc.... Zaslugujesz na kogos lepszego .... Nie jestem godzien twojej milosci 😭 Musimy sie rozstac :classic_cool:" Tak sie to robi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Aby powiedziec kobiecie prawde w oczy na koniec zwiazku, to do tego potrzebna odwagi I jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:05 A możesz zdradzić te wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Najlepsza i bezpieczna opcja to jest tak zrobić żeby sama zerwała." xxx Na pewno dla faceta najlepsza, bo ma z głowy i nic się za nim nie "ciągnie", ale dla kobiety to jest masakra psychiczna! Aż mi się nie chce tego wszystkiego opowiadać i powiem tylko tyle, że już lepszą wersją byłoby jakieś kłamstewko w stylu "żona się dowiedziała", przynajmniej byłoby szybko i jasne wszystko. A nie takie odpychanie, chłód ale jednocześnie trzymanie jednak na sznurku, pewnie dla zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty myślałaś że to ciastko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:39 Ale że co? Do kogo to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@18:22 - "Gdybym nie był żonaty to wszystko byłoby inaczej" "Zostaniemy przyjaciółmi" No i koniecznie facet musi się popłakać! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie mówisz jej, że z twojej strony to koniec. Wy faceci jesteście tak ograniczeni, że musicie kłamać?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az nie chce sie wierzyć ze to dorośli facec***iszą, zeby nie wiedzieć jak zerwać z kobieta, dno, albo jakieś urywanie kontaktu gozej niż gimbaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerość do końca, jakakolwiek by nie była,bo tak jest fair,po prostu z szacunku dla drugiego człowieka "Odpowiadasz nie tylko za uczucia, które żywisz, ale przede wszystkim za te,które budzisz"-cytat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze zagladasz tu jeszcze? Daj znać który ze sposobów wybrałeś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Do gosc 19:42, pieknie napisane. Szkoda że realia sa takie iz faceci nie maja zamiaru sie tlumaczyc kobiecie, ktora uwazaja za nic nie znaczacy epizod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dobra rada
Normalnie mówisz jej, że z twojej strony to koniec. Wy faceci jesteście tak ograniczeni, że musicie kłamać?pechowiec.gif x a rano w gazecie czytasz że rzuciła się pod pociąg, weź te rady sobie do du/p/y wsadż. Nie czytałem całości ale dla gościa proponuję kampanię przeciwieństw. Lubi czystych przychodź smierdzący i z długimi brudnymi paznokciami. lubi niepijących przychodź nachlany. Nie lubi jak spuszczasz na włosy , spuszczaj itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:49 To ty lepiej wsadź se te swoje rady w du/pe. Bo to o czym piszesz, to znęcanie psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facecie,patrz na kobietę jak na całość, że to nie tylko ciało,ale jeszcze serce i dusza,która odróżnia od zwierząt, więc traktowanie zainicjowanej znajomości z kobietą jak epizod jest bezduszne i poniekąd nie świadczy o sile mężczyzny ,jak on często uważa a wręcz przeciwnie.Dlatego nigdy nie znikajcie znienacka bez choćby "przepraszam",bo to niby niewiele ,a znaczy tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×