Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wasza najlepsza książka, to jaka? Szukam tytułów na jesienne wieczory

Polecane posty

Gość gość
Polecam serię kryminałów Lisy Marklund, o szwedzkiej dziennikarce śledczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może znacie jakiś mroczny thriller lub dobry mocny kryminał trzymający cały czas w napięciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziewczyna z pociągu" - to do osoby co che coś co trzyma w napięciu. chyba, że film już widziałaś ;) ale ksiażka dużo lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
"Harpie" i "Przeklęta bariera" Chmielewskiej."Jędrne kaktusy" Wawrzyniec Prusky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiazki Diane Chamberlain. Rachel Abbot ,Lisa Scottline. Polecam też H .Cobena , S .Kinga książki. S.k.Tremayne np Bliźnięta z Lodu . Charlotte Link.No no jak lubisz horrory to polecam S.Darde.Dom na wyrębach i jej 2 cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może znacie jakiś mroczny thriller lub dobry mocny kryminał trzymający cały czas w napięciu? Thiller polecam psych dobry Bliźnięta z lodu i Dziecko Ognia oba S.K Tremayne. H.Coben Nieznajomy,Tęsknię za tobą albo Klinika Śmierci. Inne Coben tez są dobre Link tez kryminalne wątki przewija .Tove Alsterdal -Grobowiec z Ciszy. Jo Nesbø, Camilla Lackberg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kryminałów ostatnio wkręciłam się w Katarzynę Puzyńską. Właśnie skończyłam "Więcej czerwieni". Lepsze od jej debiutu. Coben zawsze się sprawdza. Lubię babskie czytatła, ale na jakimś poziomie, a nie Pani Kalicińska. Teraz czytam "Nie podchodź bliżej" Katarzyny Misiołek, rzecz o toksycznej przyjaźni, przeszłości od której nie da się uciec. W kolejce czeka "Drugie piętro" Gumulaka, a potem coś lekkiego Witkiewicz, "Cześć, co słychać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z niby babskich czytadeł dobre są książki Katarzyny Kołczewskiej. Chciałabym przeczytać "Kto jak nie ja". Ostatnio przeczytałam także "Nie lubię kotów" Zyskowskiej-Ignaciak i niech was nie zmyli lekki tytuł książki, bo lekka lektura to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika Szwaja polecam na relaks i smiech Uwielbiam jej trylogie i ksiazke pt.Artystka wedrowna z ciezszych,psychologicznych,sle i o zyciu i milosci polecam Kena Wilbera np.Smiertelni niesmiertelni Kocham tez Szklany klosz Sylvii Plath

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubie spojrzenie na zycie Romy Ligockiej Jej Dziewczynka w czerwonym plaszczyku jest swietna a i cala reszta refleksyjno_ biograficznych ksiazek jest super A dla odsapniecia dla kobiet,ale nie do zamulenia polecam Emily Giffin i wiekszosc jej książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś przeczytana " Oskarżony" Lisy Bellentyne, niezły thriller psychologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z mocniejszych " Instynkt śmierci" Bentley Little oraz " Czerwona dalia" Lynda La Plante.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam książki podróżnicze Cejrowskiego. "Wyspa na prerii" i "Gringo" są świetne. Lubię także reportaże np. Mariusza Szczygła "Niedziela, która zdarzyła się w środę" albo ksiązki obyczajowe z historią w tle np. "Saszeńka" S. Montefiore" lub "Pod żabą" Tibor Fisher. Z kobiecych acz nietypowych, bo "życiowych" książek, które "bolą" i zmuszają do refleksji polecam Karolinę Wiczyńską "Własnie dziś, właśnie teraz" Ostatnio spodobała mi się także saga rodzinna Marii Ulatowskiej "Całkiem nowe życie". Z kryminałów polecam C. Lackberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie czeka także pierwsze spotkanie z Joy Fielding. Powieść obyczajowa z kryminalną historią w tle, to jej specjalność. Z lekkich polecam "Z jednej gliny" Liliany Fabisińskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joy Fielding.Czytałam tylko Zabójcze Piękno ,polecam też ksiązki Barkleya . Musso ma fajne powieści np Ta chwila troszkę dziwna ale mi się podobała ,Masterson to oczywiscie dla wielbicieli Horroru i Thilerra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Sońka" Karpowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sagę bałkańską Pani Walczak Chojeckiej. Tom I "Nie czas na miłość" i tom II "Nie czas na zapomnienie. Dla wszystkich zakochanych w Chorwacji "Chorwacka przystań Karpińskiej" Pisałam wcześniej o kryminałach Kasi Puzyńskiej. Nie sądziłam, że polscy autorzy kryminałów mogą być równie dobrzy jak ci skandynawscy. Przeczytałabym Katarzynę Bondę, ale jej kryminały to takie cegły, a ja cegieł nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polexam Polskie Morderycznie. K. Bondy to bardzo szybko się czyta bo to są reportaże. Polecam również Czy Bóg wybaczy siostrze Bernadecie ,to również książki w formie Reportażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość nr 3 lub mniej
" Moje drzewko pomarańczowe" to książka, która bardzo zapadła mi w pamięć, choć czytałam ją parę lat temu wciąż pamiętam jakie we mnie poruszyła emocje. Płakałam w niektórych momentach, choć nie uważam się za bardzo emocjonalną osobę. Dlatego gdy sięgniecie po nią nie czytajcie jej w miejscach publicznych bo otoczenie będzie dziwnie na was patrzeć widząc wasze załzawione oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.29 Czytałam tę książkę Bondy i bardzo mnie uderzyła różnica pomiędzy tym co te kobiety mówiły, a tym co potem można było wyczytać z akt. Jakby była mowa o innych osobach. Ja także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.09.2017 o 21:25, Gość gość napisał:

Ksiazki Diane Chamberlain. Rachel Abbot ,Lisa Scottline. Polecam też H .Cobena , S .Kinga książki. S.k.Tremayne np Bliźnięta z Lodu . Charlotte Link.No no jak lubisz horrory to polecam S.Darde.Dom na wyrębach i jej 2 cześć.

Oooo ktoś tu ma taki sam gust jak ja 😃

Pozdrawiam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.09.2017 o 13:01, Gość gość napisał:

Joy Fielding.Czytałam tylko Zabójcze Piękno ,polecam też ksiązki Barkleya . Musso ma fajne powieści np Ta chwila troszkę dziwna ale mi się podobała ,Masterson to oczywiscie dla wielbicieli Horroru i Thilerra .

Ja lubię książki Joy Fielding ale tej jeszcze nie czytałam. Moja ulubiona to Nie ma jej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

Aktualnie czytam "listy starego diabła do mlodego" Lewisa. Jest bardzo fajna j dajaca do myślenia. 

Jeśli lubisz takie skłaniające do refleksji to polecam książki Erica Emmanuela Schmitta. Genialne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość_2 napisał:

Jeśli lubisz takie skłaniające do refleksji to polecam książki Erica Emmanuela Schmitta. Genialne są

Dzieki za rekomendacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×