Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Konsultant ślubny?

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich niedługo biorę ślub i zastanawiamy się z ukochanym czy nie skorzystać z usług konsultantki. Nie chce się niczym stresować i latać a pani taka załatwi wszystko. Co o tym myślcie? Czy ktoś poleci lub miał konsultanta ślubnego i jest zadowolony? Jakie są wasze opinie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konsultant ślubny niestety nie ma wpływu na jakość i długość małżeństwa. Przed rozwodem też nie zabezpiecza. Niektóre pary rozwodzą się tuż po weselu, bo o imprezie myślały, zamiast zająć się sobą. A później to tylko kredyty za wesele do spłacenia, bo konsultant nawymyślał i nawyciągał kasy od głupich młodych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda co ty piszesz kurde ? My z mężem mieliśmy panią konsultant. Przemiła pani która wszystko nam pięknie zorganizowała , goście byli pod wrażeniem jak i my sami. Było przepięknie i z pieniędzmi się dogadaliśmy i nie mamy żadnych kredytów. Nie wyobrażam sobie żebym mogła organizować wszystko bez naszej konsultantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że konsultant to dobry pomysł, przecież możecie wyznaczyć takieju osobie budżet w którym się zmieści a na pewno wszystko zorganizuję :) fajnych konsultantów znajdziecie na www.gdziewesele.pl może skontaktujcie się, wypytajcie o szczegóły i wtedy podejmiecie decyzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Również rozważałam pomoc konsultantki szacując czy będzie mi się to opłacało i z małymi obawami, postanowiłam skorzystać z pomocy Pracowni Artis z Krakowa. Obecnie nie wyobrażam sobie organizacji większej imprezy bez ich pomocy - doskonale dopracowane w szczegółach i pięknie dopięte na ostatni guzik imprezy to ich niewątpliwy atut. Korzystałam z ich pomocy również przy okazji pikniku rodzinnego mojej firmy i rocznicy ślubu rodziców i wszystkie imprezy udały się wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×