Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćdbdjd

Straciłam włosy! Kto sie zna na perukach

Polecane posty

Gość gośćdbdjd

1,5 miesiaca temu robiłam odrosty i swojego fryzjera i od tego czasu odpadły mi wszystkie włosy na długosci dwoch centymetrow. Chce kupic peruke bo nie moge tak chodzić po ulicy. Szukam peruki ale jest tego tak duzo, że nie wiem co wybrac. Doczepy odpadaja bo mam za krotkie wlosy i to by zle wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbdjd
Zdecydowałam sie na syntetyczną bo nigdy peruki nie mialam ale po kilku dniach czytania roznych for wiem ze syntetyczna zaczyna wygladac zle juz po tygodniu a na to szkoda pieniedzy i czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropkakropeczkaa
Nikt sie nie zna? :( az ciezko uwierzyć. Swoja droga to dziwne. Kim kardashian, kyle jenner, katy perry i beyonce nacodzien nosza peruki i jakos to sie nie przyjelo. Dlaczego? Ze za drogo? Moja mama tez miala kiedys spalowe wlosy u fryzjera i nosila syntetyczną. To bylo z 25-20 lar temu ale pamietam, ze kobiety ja pytaly kto jej robil kolor, czy da namiary na swojego fryzjera. Wlosy odrastaja ale niestety bardzo wolno. Nieraz sama mam ochote skonczyc z farbowaniem bo mam bardzo osłabione włosy. Widziałam ja youtube laski ktore nosza peruki. Jakbym miala kase tez bym chciala miec wlosy jak one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy peruki nie nosiłam bo wg mnie prawie każda wygląda sztucznie, ale gdybym juz musiala to poszukaj takiej z naturalnych wlosow, jednak systetyczne nie ma sily zeby wygladaly jak prawdziwe. Juz nawet lepsza z krotszymi wlosami, ale prawdziwymi. Jest to wiekszy koszt, ale cos za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to Ci odpadly? Po zwyklym farbowaniu? Dziwne bo ja farbuje od wielu lat i nigdy mnie takie cos nie spotkalo... Musialas miec chyba bardzo slabe wlosy, albo cos z ta farba bylo nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:40 toak tylko ta peruka pewnie byla bardzo droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbdjd
Miałam blond od dawna, robilam u tego samego fryzjera co zawsze. Zrobil mi odrosty i juz po splukaniu dekoloryzatora i farby usiadlam na fotelu i wlosy wylazily. Tetaz mam kucyk grubosci cieciecego palca :( nie wiem jak to inaczej okreslic. Wygladam jak golum. Zawsze zle sie czulam w krotkich i zastanawiam sie nad peruka. Jestem taka przybita. Nikomu tego nie zycze. Nie naleze do zbyt urodziwych kobiet i te krotkie wlosy wygladaja u mnie zle. Jest cos w tym ze kobiecosc jest we wlosach. Teraz to rozumiem. Czytam o perukach od miesiaca i juz musze cos kupic ale ceny mnie odstraszaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet podali cene 559 dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbdjd
*dziecięcego palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze dobra peruka kosztuje, ale ja tam bym wolala na Twoim miejscu wydać więcej i lepiej sie czuc. Poza tym taka naturalna peruka tak szybko sie nie zniszczy. A w sztucznej peruce widzialam kilka osob i bardzo się świeciła, wygladaja te wlosy jak u lalki , wiec będzie wyglądać naturlanie ani ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*wiec NIE będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbdjd
Zastanawiam sie czy nie kupic peruki z naturalnych wlosow i jej nie ufarbowac. Wyszloby duzo taniej. O syntetycznych sa same zle opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbdjd
Dokladnie. Ogladalam na youtube i allegro syntetyczne. One w kazdym swietle inaczej wygladaja i niestety w takim swietle jak jest np w galeriacj handlowych to sie swieci jak wlosy lalki, przypuszczam ze to takie sane wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo synstetyczna przede wszystkim juz z daleka widać, ze jest sztuczna, od razu to widac, jesli tylko mozesz kup naturalną bo wlosy co prawda kiedys odrosną, no ale chwile to jednak potrwa. I jeszcze kup jakies dobre odzywki na porost wlosow, zazywaj skzyp polny, to szybciej odrosna. Dobry jest tez olejek rycynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak kupisz dobrą perukę z naturalnych włosów i nauczysz się tak ukladac wlosy zeby nie bylo widac ze to peruka to moze wygladac calkiem niezle, pooglac filmiki na yt o perukach najlepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbdjd
Mam olejek rycynowy i bede go stosowala. do tej pory olejowalam wlosy olejem kokosowym nierafinowanym Gdyby ktos znal sie na tych perukach z wlosow naturalnych to bardzo proszę o opinię. Jest duzo rodzajow. Z siatkami i bez, bezklejowe, rozne rozmiary czepków. Ze wzgledu na ograniczenia finansowe sklaniam sie do zakupu takiej z wlosow naturalnych i ufarbowania jej poniewaz one sa zawsze z ciemnych wlosow a taki mi do twarzy nie pasuje. Moze ten post jeszcze komuś posłuży. To bardzo trudne znalezc dobra peruke przy ograniczonym budzecie i zerowej wiedzy kiedy z dnia na dzien wlosy wyłaża garsciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbdjd
No wlasnie po tym jak obejrzalam filmy na youtube pocieszylo mnie ze te peruki wygladaja jak prawdziwe wlasne zadbane wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie na perukach nie znam, ale w necie jak dobrze poszukasz to napewno jest masa infrmacji na ten temat ;) jak nie na polskich stronach mozesz tez szukac na angielskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdbdjd
No wlasnie ogladam od miesiaca. Im dalej w las tym trudniej. Sporo juz wiem ale zalezy mi na opini kogos kto taka peruke nosi. Jak sie oglada yt to odnosze wrazenie ze za granica noszenie peruk jest powszechne. U nas cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to czytaj tez zagraniczne fora, jak masz problemy z angielskim zawsze sa slowniki, translatory, wiec tez stamtad mozesz zdobyc troche informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×