Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1008

babcia przyłapana na....

Polecane posty

Gość 1008

Czy ktos przyłapał babcie/dziadka na uprawianiu sexu lub w innej intymnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybnik1
Przyłapałem kiedys swoja babcie jak ją obmacywał jakis facet siedziała na ławce u niej na placu nie widzieli mnie bylem w drewnianej stodole Facet bawił sie jej cyckami ssał je ,ta nie odmawiała tylko nerwowo sie rozgladała czy ktos nie nadchodzi ,pożniej wlozył sobie miedzy jej cycki i tam skonczył załozyła bluzke i poszła do domu a ten wyszedł z placu po chwili poszłem do domu była pod prysznicemm Gdy wyszła rozmawialismy jak gdyby nicnsie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez przypadek wlazłem jak moja babcia brała prysznic chciałem wyjsc a ta do mnie żebym nie wychodził napatrzyłem sie ta sie tylko smiała Pożniej kilka razy widziałem ja rozebraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stolarz

Z babcią to fajnie jest bo nie narzeka i można lać jak w studnię. Ale trzeba być na początku bardzo delikatnym aż się dobrze nawilży a  wtedy można dymać jak długo się chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy byłem nastolatkiem babcia ubierała się w mojej obecności, za pierwszym razem wstydziłem się i odwracałem głowę w stronę okna, później już nie ale było to stopniowo i trochę trwało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgość

Jak miałem 10-12 lat lubiłem z babcią spać, fajnie jej się ręka trzęsła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×