Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 37 lat i jestem w ciąży, czy to nie za późno?

Polecane posty

Gość gość

Bardzo się boję, to moja pierwsza ciąża a w głowie mam ciągle myśli czy dam sobie radę i czy dziecko będzie zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje na pewno bedzie dobrze znam duzo kobiet nawet po 40 ze slodkimi maluchami! Tylko z tego co wiem trzeba wiecej badan chyba robic i te prenatalne zalecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia! nie chodz czasem do pracy tylko wypoczywaj! zazdroszcze . ja mam 34 i maz mnie nie chce zaplodnic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ty to chyba ciagle tutaj bywasz na kaffe to chyba nie masz zbyt dobrych genów...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_Dyzio
obstawiam, że sobie coś tam uroiłaś ! ale jak tam, zadowolona jesteś z bzykania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz bylam na jednej stronie: robimy dzieci.pl, poznalam przystojnego faceta...ale szkoda mi meza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trochę późno jednak, najlepszy biologicznie wiek do rodzenia pierwszego dziecka to między 20-30lat. Obyś tylko nie miała żadnych komplikacji i żeby dziecko urodziło się zdrowe. Poza tym trochę wstyd jak na wywiadówki będziesz chodzićto będziesz miała 50 lat, podczas gdy inne matki będą jeszcze młode. Nie wspominając o tym, że przy wnukach już na pewno nie dasz rady pomóc - to już wybiegając daleko w przyszłosc. Można wiedzieć, czemu tak późno zdecydowałaś się na dziecko? Wygodnictwo? Kariera? Czy może już po kilku aborcjach jesteś, bo tak Ci było wygodnie żyć samej, a teraz na stare lata ci sie odwidziało i zachciało macierzyństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej od razu osądzić, że na dziecko zdecydowała się późno, bo kariera, bo jest wygodna? A nie przyszło do głowy, że może próbowała, a nie mogła? Że może nie miała z kim zaplanować dziecka? Moja mama urodziła synka w wieku 37 lat, wszystko w ciąży było w porządku, nie miała nawet najmniejszego problemu, urodził się zdrowy i nie ona jedna rodziła w takim wieku, wiele kobiet planuje dziecko około 35-38 lat. Może to i nie najwcześniejszy wiek, ale bez przesady, nie oznacza on od razu poronienia, chorób i wszystkiego co najgorsze. Zawsze jest ryzyko, w takim wieku może trochę większe, ale młodsza osoba przed 30 może mieć problemy tak samo, nie ma na to reguły. Jej koleżanka z pracy też rodziła w takim wieku parę lat temu też bez żadnych powikłań czy problemów w ciąży, a druga właśnie jest w ciąży i ma 36 lat :) Także głowa do góry, wiele kobiet w tym wieku ma dzieci, a wiele z nich je planuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 21:15: s********j głupia cipo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ta baba glupia co mowi ze moze aborcja - widac ze hamka i racja powyzej ze C**A!!! Zycze Ci szczescia Kochana****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze gratulacje bedziesz mama ! Reszta sie nie liczy. Ja mialam córkę majac 35 a syna 36.5 Mam teraz kochane dzieci. A ze na wywiadówkach jestem najstarsza ? A kogo to obchodzi, innych problemow nie maja ? Bedac starsza masz wiecej doswiadczenia, sama zobaczysz z czasem. Czytaj, dowiaduj sie, nie ma co sie bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×