Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przypadek czy magia

Polecane posty

Gość gość 00 01
jasne, że musiał tamtędy iść, ale akurat wtedy kiedy o nim pomyślałam.:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że nie słyszysz radia tak jak niektórzy pacjenci po wyjściu od dentysty W czasach zimnej wojny podobno produkowano takie plomby, A telepatia to nic nadzwyczajnego niektórzy chorzy właśnie tak "telepatycznie" porozumiewają sie z otoczeniem za pośrednictwem komputera Rozwijaj w sobie tę zdolność może armia cie kiedyś wykorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest, ale magią bym tego nie nazwała... mam tak czasami, że o kimś myślę, o kimś kogo np. nie widziałam rok czy dłużej i ta osoba dzwoni mówiąc, że ostatnio o mnie myśli. Albo dzwonię do przyjaciółki a ona mówi, że właśnie miała dzwonić, chociaż kontaktujemy się nie częściej niż 1-2 na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to ma znaczenie, czy to przypadek czy magia? Nazwałabym to raczej szansą od losu. Zagadaj do niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szansa od losu, w sumie też tak sobie pomyślałam, w końcu tak często na niego wpadam. Przy najbliższej okazji chyba zagadam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, doszłam do wniosku, że to jednak przypadek. W końcu to głupie marzyć, że to jakieś przeznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja tak miałam z moim mężem. W pewnym momencie ciągle na siebie wpadalismy aż odruchowo zaczęliśmy rozmawiać. Od słowa do słowa wpadlam mu w oko, zaczął mnie zapraszać na randki, ale że wtedy mi się nie podobał jakos szczególnie nie zawsze się godzilam, czasami zbywalam. Jak zniknął zaczęłam tęsknić, być ciekawa co z nim i jak kiedyś znowu go spotkałam to poczułam, że mi go brakowalo i jest mi gdzieś tam bliski. Pogadalismy i już wiecej go nie zbylam, wpadlam po uszy a on stwierdził, że skoro znamy się od lat nie ma na co czekać i zaraz się oświadczył :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 20 35
Piękna historia. Myślisz, że w moim przypadku coś jest na rzeczy? Bardzo bym chciała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak kobitki, a ja też chcę kogoś, ale chyba po prostu będę sobą i wtedy może on w końcu zaprosi mnie gdzieś na poznanie. A jak nie to dalej w te pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę by Cię gdzieś zaprosił. Ja też niby ciągle na niego wpadam i liczę, że zagada, a w rzeczywistości albo powinnam sama zagadać, albo przestać marzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagadać do zboczeńca, który boi się konfrontacji? A potem będzie mówił, że ona lata za nim? Ten facet wyprze się wszystkiego, co w danej chwili mu nie jest wygodne, sam tak powiedział, jest pozbawiony honoru i przyzwoitości. Wrabia w ludzi w rzeczy, których nie zrobili,kradnie młodym pomysły, jest zdolny do najgorszego bestialstwo i oczekuje, że Kobieta, która nie akceptuje takich zachowań zaczepi go?Mężczyznę należy szanować, nie wchodzi się w związek nawet z bliźniaczym płomieniem, który tego pragnie.Niech udowodni, że chce się zmienić a nie liczy, że jego kasa i sława interesująca dla snobów zainteresuje mądrą kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi czasem śnią się osoby, których dawno nie widziałam i na drugi dzień się odzywają np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jaśminiówka
I co o tym sądzisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jesteśmy odpowiedzialni za wydarzenia i potrafimy tym kierować.Bywa u mnie tak, że nawet wiem, co dana osoba zrobi, i to w krótkim czasie sprawdza się:) Lub pomyślę, o tym kimś, a on dzwoni do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, za swoje decyzje jesteśmy odpowiedzialni, ale przecież jaki wpływ mamy, że ktoś kto nam się śni, jutro do nas zadzwoni, czy tak jak ja pomyślałam o tym chłopaku i go spotkałam. Przecież na to nie mamy wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo przyciagania lub TF moze to tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest tf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twin Flames

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliźniaczy płomień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dokładniej? Bliźniaczy płomień, czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bujda na kółkach, wytwór własnej chorej wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BP czyli BEZNADZIEJNY PRZYPADEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwający tylko tyle ile tworzysz go we własnej głowie. Przestajesz nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 18 19
My tylko rozmawiamy, dlaczego od razu wytwór chorej wyobraźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagadać do zboczeńca, który boi się konfrontacji? A potem będzie mówił, że ona lata za nim? Ten facet wyprze się wszystkiego, co w danej chwili mu nie jest wygodne, sam tak powiedział, jest pozbawiony honoru i przyzwoitości. Wrabia w ludzi w rzeczy, których nie zrobili,kradnie młodym pomysły, jest zdolny do najgorszego bestialstwo i oczekuje, że Kobieta, która nie akceptuje takich zachowań zaczepi go?Mężczyznę należy szanować, nie wchodzi się w związek nawet z bliźniaczym płomieniem, który tego pragnie.Niech udowodni, że chce się zmienić a nie liczy, że jego kasa i sława interesująca dla snobów zainteresuje mądrą kobietę x Zmień leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wy kobiety nigdy nie zadziałacie tylko jesteście takie głupio bierne, wolicie marzyć i czekać, czekać, czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku, o jakim zagadaniu mówisz i biernym czekaniu, ja się po prostu natknęłam na tego gościa kilka razy, wcześniej o nim myśląc, co nie znaczy że zostaniemy małżeństwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lala,a kto tu mówił o małżeństwie? Sama jęczysz, że taka to niby magia, to przestań bujać w obłokach tylko zagadaj faceta, który ci wpadł w oko. Czy korona z głowy spadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×