Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytający analityk

Wybór pomiędzy młodszą z nadwagą a starszą szczupłą...

Polecane posty

Gość pytający analityk

Wybór pomiędzy młodszą z nadwagą a starszą szczupłą... Hej... Wiem, że to dziwne może i niektórzy mogą odebrać jako prowokacje ale tak nie jest... Nie mogę się zdecydować na wybór kobiety... pomiędzy dwiema... Jedna jest młodsza o prawie 8 lat, waży ok 85 kg przy 165 cm wzrostu (opcja schudnięcia do ok 65-70). Druga starsza o prawie 3 lata, ma prawie 170 cm wzrostu i 65 kg wagi... Obie bezdzietne (jedna rocznik 1992, druga 1982), długie włosy, czarne włosy, brązowe oczy. Młodsza pracuje, ma służbowe auto, kończy studia, ma swoje mieszkanie (z epoki końca Gierka, czyli koniec lat 70tych), mieszka sama. Starsza też pracuje, mieszka z mamą w domu, jeździ prawie zabytkowym Fordem Fiesta, rocznik 1999. Ja pracuję, też mam swoje mieszkanie, garaż, auto starszej już generacji, ale komforotowe (Renault Espace IV, 2008 rocznik, 2.0T) Seks z obiema uprawiałem, młodsza ma bardziej napięte mięśnie nóg, łydki. Piersi u starszej bardziej jędrne... Jeśli chodzi o "tamte" strefy to młodsza ma mniejszy luz. Tyle "techniki". W aspektach uczuć, obie są ciepłe, wrażliwe. Ale ta starsza wydaje się być mniej zaradna życiowo i ogarnięta... Zależna od matki i starszej siotry. Młoda to od 19 roku pracuje, zarabia na siebie, odłożyła na wkład własny, kupiła swoje nieduże "M". Jeśli chodzi o figurę to starsza wygląda bardzo szczuple i smukło. Obie się malują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale debil z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetna prowokacja chcesz wybierac partnerke zyciowa n apodstawie jej wagi czy koloru włosów gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pisał o zaradności itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak wybór między dżumą a cholerą. Poszukaj trzeciej, odpowiedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz 7 osobowe auto to spokojnie upchasz dwie zony z dwójką dzieci i dwie tesciowe Bierz obie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup se kunia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iccchhhaaa ichcchhhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna. Wybierasz dziewczyny jak śliwki na targu i jak widać żadnej nie kochasz . Więc nie krzywdź i idź do agencji tam się wyżyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhhhhh.... jakoś ta młodsza bardziej mi pasuje.... Mniejsze obawy przed menopauzą i bardziej zyciowo ogarnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HahahHaha mniejsze obawy przed menopauza jej czy twoje ? A ile selekcjoner ma lat ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Polski
Szukaj trzeciej, obie mają za duże wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej pytający ma za duże wady. A każda z tych kobiet zasługuje na o wiele lepszego mężczyznę niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrapana zaporożec do ciebie pasuje, ma ciasne tylnevsiedzenie i duży wlot na benzynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty na ani jedną ani drugą nie zasługujesz :O Idź kup sobie dmuchana lale do ********* a od kobiet się trzymaj z daleka :O Jeszcze się pyta o radę na kobiecym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cham i prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już tak wszystko opisales (a według mnie przekroczyłeś wszelkie! granice czyjejś prywatnosci, nie wspomnę o twoim braku klasy), to może jeszcze napiszesz, ile każda z nich ma plomb w zębach. . Obie ciepłe, wraźliwe i oklamywane , oszukiwane przez ciebie. Zimny drań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się grubaski i stare baby oburzyły. Co w tym dziwnego, że chłopak ma rozterski, skoro ma taki fatalny wybór, jak ktoś napisał między dżumą a cholerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniejsza o wiek i wagę, wybierz zaradną, potem przejmiesz utrzymywanie pasożyta , wszystko będzie na twojej głowie, w urzędzie nic nie załatwi nic nie wymyśli bo mama za nią myślała. Do tego każdy problem ona przedyskutuje z matką i siostrą i ich zdanie bardziej się będzie liczyć niż twoje. Właśnie się z taką rozwiodłem i mam teraz młodszą przy kości ale życiowo ogarniętą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy że facet spojrzy na kobietę jak kobieta zawsze patrzy na mężczyzn i wielkie oburzenie. Przecież wy baby wiecznie porównujcie jaka ma chatę jaki samochód ile zarabia i jakiego ma pena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analityk to dobry nick dla Ciebie :) Któraś z nich w ogóle Cię chce czy tak se analizujesz? Podpowiem Ci, że duża nadwaga jeśli pojawiła się w młodym wieku rzadko znika "na zawsze". Co innego, jeśli kobieta w wieku 25 lat nagle przytyje np. po ciąży czy przez stres, a potem w 2-3 lata zrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiac sie czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×