Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamila1975

Jaki prezent dla faceta? Może alkomat?

Polecane posty

Co kupić mężowi na urodziny? Chodzi mi o coś co wykorzysta a nie "rzuci w kąt". Myślałam o alkomacie bo czasem po imprezie źle się czuł i bał się że może "być na kacu". Ja nie mam prawka więc strata może być bolesna dla nas obojga. Co wybrać i czy na pewno działają takie urządzenia? Na ten cel mam do wydania max 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piters123987
Za 400 PLN można już kupić bardzo fajny alkomat. Ja właśnie kupiłem model AL 8000 z norma europejska za 399 w Warszawie na ursynowie. Model bardzo dobry i z rocznym serwisem w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta, a sama bym chciala taki prezent dostac. Na pewno sie ucieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś kurwą,tutaj nie ma kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm jeśli szukasz praktycznego prezentu może powinnać postawić na coś co przyda mu się na co dzień? Czy myślałaś o czymś do ubrania? Jakaś fajna, elegancka koszula, albo stylowy t-shirt? Facet na pewno będzie zadowolony, jeśli ominą go zakupy w galerii :) Zajrzyj do nas, do Ombre - to sklep internetowy z odzieżą męską :) Mamy naprawdę atrakcyjną ofertę - fajna jakość za mega cenę :) Tu nas znajdziesz ----> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1928
Ciuchy faceci powinni kupować sobie sami. Alkomat to nie głupi pomysł. Faktycznie na Warszawskim ursynowie jest dobry punkt z fajnymi urządzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, ze alkomat na prezent może zostać niewłaściwie odebrany... Jeśli boisz się, że Twój prezent wyląduje w kącie, spróbuj postawić na taką niespodziankę: https://pokazy-iluzji.pl/ Jestem przekonana, że się nie rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że właśnie pozytywnie powinien zostać odebrany. Jeśli o kogoś się troszczymy to dobrze by było go zabezpieczyć a wypadek słabszego dnia. Warto rozważyć zakup dobrego alkomatu jak AL8000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz dobre alkomaty dostępne są tak normalnie w sklepach, ja mam Xblitz ALControl mini i sprawnie dokładnie mierzy. Ma fajne diody kontrole, bateria dobrze trzymie. Warto jednak coś takiego posiadać w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×