Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Własny sklep internetowy

Polecane posty

Gość gość
W takim wypadku najważniejsze jest przede wszystkim zadbanie o to, aby została dla nas wykonana wysokiej jakości strona internetowa. z możliwością prowadzenia zakupów. Dla mnie zajęli się tym http://www.effolan.pl/, dzięki którym posiadamy swoje "drugie ja" w internecie. Jak pięknie się prezentuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos z was interesuję się rolnictwem i prowadzi taką działalność to warto wejść na stronę tego sklepu www.agreko.info.pl gdzie kupić między innymi nawozy dolistne Grinlist, donasiennego nawozy Dynavit, granulowane nawozy uniwersalnego Trasvit i innych. Nawozy Grinlist, mikroelementowych, przeznaczonych do dokarmiania dolistnego wszystkich gatunków roślin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto przemyśleć handel za granicą, bo często jest znaaaacznie bardziej opłacalny niż u nas ;) Wystarczy pozycjonowanie na odpowiednie frazy i sukces prawie gwarantowany. Jednak ciężko jest samemu wybrać odpowiednie słowa kluczowe - ja próbowałam sama i wybrałam złe - masa kasy i czasu na marne :P Potem poszłam po rozum do głowy i zleciłam to http://seo4export.pl/ na szczęście... Profesjonaliści od razu wychwycili co jest nie tak i działają już poprawnie ;) Ruch zwiększył się dość szybko i ciągle rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionka654
Jak dla mnie sklep internetowy to bardzo dobry pomysł na biznes. Zakupy internetowe wypierają zakupy w sklepach stacjonarnych. Ja sama coraz częściej kupuję online - to szybkie i wygodne rozwiązanie. Z resztą w sieci i tak można znaleźć dziś praktycznie wszystko. Ja ostatnio przeglądałam chociażby pieluszki bambusowe na https://www.tinystar.pl/pl/c/PIELUSZKA-BAMBUSOWA-MUSLIN/95 . Pieluszka bambusowa posiada szereg zalet - ma właściwości termoregulacyjne, jest antybakteryjna i antyalergiczna, nie powoduje odparzeń u malucha. No i pochłania promienie uv. Myślę,że każda mama powinna zaopatrzyć się w taką pieluszkę bambusową dla swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shoeier2
Osobiście też zastanawiałem się nad taką inwestycją, ponieważ mam sklep stacjonarny nie miałem czasu na prowadzenie sklepu internetowego i allegro na szczęście znalazłem firmę http://e-prom.com.pl/ teraz to oni prowadzą mój sklep internetowy a zyski i ilość sprzedaży internetowej jest zadowalająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam z całego serca firmę z Poznania, która twworzy sklepy internetowe www.black-art.com.pl :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Krause
Własny sklep internetowy przede wszystkim najpierw powienien zostać stworzony przez profesjonalistów. Treści produktów powinny byc unikalne. Agencja, która mi stworzyła taki sklep to agencja Proformat https://www.proformat.pl ;) A potem zajęła sie jego pozycjonowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można też wybrać gotowy sklep na platformie sklepów, tam gdzie są dostępne hurtownie z produktami. Można pobrać jednorazowo 1000-5000 i więcej produktów. Niestety treści produktów nie będą unikalne. Pozycjonowanie, setki firm chce się pozycjonować i aby dobrze to było zrobione potrzebna jest odpowiednia kasa. A ja kasy tak duzej nie mam i dlatego wczytałem i wsłuchałem się w darmowe szkolenia z facebooka. Znalazłem swój sposób na promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz_kowal
W przypadku planowania zakupów (np. sprzętu IT, samochodów osobowych czy dostawczych, mebli, urządzeń specjalistycznych i różnego rodzaju sprzętu) warto zainteresować się ofertami aukcji poleasingowych, takich jak EFL. Można w ten sposób kupić użyteczny sprzęt dobrej jakości w dobrej cenie. Na początku prowadzenia działalności cięcie kosztów to wazna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sklepi internetowy z pieczątkami online - https://www.e-pieczatki24.pl i w 5 minut dowiesz się że nawet sklep z niewielką ilością produktów to masa pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie sklep można stworzyć w ciągu jednego dnia, właściwie nic za to nie płacąc, choćby tu https://pasejo.pl także z pewnością warto założyć sklep, ale na efekty trzeba poczekać. Zdobywanie klientów, budowa renomy trwa wiele miesięcy, lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estur

https://lajki.co - Wydaje mi się, że jeżeli chcesz prowadzić biznes, to musisz zadbać o odpowiednią jego formę w social mediach> Ta firma ci w tym pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaaa

Jestem mobilną kosmetyczką. Działałam na początku przez FB, ale później postanowiłam rozwinąć się w sklep internetowy. Pomagała mi agencja https://intle.pl/ z Krakowa. Nawet kolory przyciągające uwagę. Projekt graficzny od ręki zaakceptowałam. Bardzo oryginalny i w moim stylu :) Można wiele działań agencji zlecić, które mają na celu przyciągnięcie nowych klientów. Robię swoje i wiem, że ktoś czuwa nad widocznością mojej oferty u potencjalnych klientów. Można na takiej współpracy naprawdę dobrze zarobić, a decyzja o założeniu własnego sklepu jedna z najlepszych w życiu prawdopodobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym, które zdecydowały się na prowadzenie własnego sklepu internetowego polecam skontaktować się z firmą www.centropack.pl Od nich zakupicie różnego rodzaju opakowania i materiały do pakowania przesyłem. Mają całkiem niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter

Dużo osób przy tworzeniu sklepu zapomina o tym jak istotny jest hosting, potem to wychodzi jak zaczynają się problemy. Nie warto brać najtańszego i mówię to z autopsji. Moim zdaniem po wypróbowaniu wielu firm to najlepszy stosunek jakości do ceny ma nazwa pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokata
Dnia 13.07.2019 o 18:23, Gość Piter napisał:

Dużo osób przy tworzeniu sklepu zapomina o tym jak istotny jest hosting, potem to wychodzi jak zaczynają się problemy. Nie warto brać najtańszego i mówię to z autopsji. Moim zdaniem po wypróbowaniu wielu firm to najlepszy stosunek jakości do ceny ma nazwa pl

a no pewnie ze tak. my kiedys chcielismy zaoszczedzic i wykupilismy tanszy hosting u innego dostawcy. dramat. nie dzialalo pol miesiaca, drugie pol tak mulilo, ze klienci mieli dosc. Na szczescie teraz mamy nazwe.pl i faktycznie na nich mozna polegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa.pl jest dobra tylko droga i dość problematyczna bo mają często jakiś pakiet za złotówkę np. domeny ale później koszt to stówa netto i umowa jest na dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DANIEL

Mój znajomy prowadzi sklepik i jakiś czas temu wprowadził do swojej oferty różnorodne olejki do e - papierosa i podjął współpracę z firmą Ivape.   Mają bardzo dobre ceny i naprawdę szeroki asortyment. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Ja polecam sklep , który oferuję sprzedaż najwygodniejszych kapci  skórzanych  pod słońcem i jest to firma  „KLAPTOL” dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci.  W ofercie znajdziemy również ponadczasowe drewniaki, kamizelki oraz cieplutkie skarpety wełniane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Mam sklep od jakiegoś czasu, ciężko było znalezc dostawę opakowań dla klientów, ale się udało i muszę polecic C2C. Firma tworzy solidne opadkowania, klienci są zadowoleni. Fajne z nadrukiem loga mojej sklepu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latika88

A jak radzicie sobie z zarządzaniem sprzedaży w firmie ? Ja np zarządzam sprzedażą dzięki platformie wfirma.pl Bardzo dobry program, dzieki któremu np mam integracje z allegro, unikam w ten sposób wysokich kosztów związanych z utrzymaniem sklepu. Poza tym jest też możliwośc wysyłki raportów codziennych tych JPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

Ja prowadzę sklepik stacjonarny i internetowy z kapciami typu pantofle, które wykonane są ze naturalnych skór: bydlęcych, świńskich i zamszu.  Jakiś czas temu odkryłem nowego dostawcę -Firma Produkcyjno-Handlowa „KLAPTOL” z miejscowości Tylmanowa i nasze kapciuszki schodzą jak świeże bułeczki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaalinkaaa

Myślę, że przy dzisiejszych możliwościach nawet bym się na Twoim miejscu nie zastanawiała tylko próbowała, bo Twoja sytuacja jest komfortowa. Dobierz odpowiednie oprogramowanie, z szeroką funkcjonalnością, sprawne i poprawne pod względem prawnym, a przy tym niedrogie żeby nie utopić w razie czego pieniędzy i ruszaj! Ze swojej strony polecam do obsługi faktur www.bizin.pl bo już 2 lata korzystam i nigdy mnie nie zawiódł, aktualizacje, kontakt w razie pytań też sprawny był na początku kiedy potrzebowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pie-rdole dziewczyna napisała, że chce założyć sklep internetowy i już sępy się zleciały z mnóstwem ofert zakładania stron, sklepów jakieś ...a warte elofany, reklamy, banery. Jeszcze ...-a tylko dilera ciężarówek tu zabrakło z ofertą żeby sobie kupiła "na początek" ciągnik siodłowy z naczepą. Co za sępy jeb-ane. Pytanie było inne czy warto zaryzykować czy nie? Nauczcie się fjuty czytać ze zrozumieniem. Pier-dolone sępy. Kurde ja się tu spuszczam, a ten post w 2017 był założony hehe. Miałem jeszcze coś dodać ale nie ma po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklepów online jest wiele tak wiec warto zastanowić się nad profilem działalnośći

albo oferujemy rzeczy nietypowe, znajdujemy niszę na którą jest zapotrzebowanie ale jednoczesnie sklepów nie jest tak dużo aby sie nie przebić

albo oferujemy korzystne ceny

LIczy się również reklama, nie tylko pozycjonowanie ale również reklama w serwisach społecznościowych takich jak facebook czy instagram.  Polecam wziąc pod uwagę założenie ciucholandu internetowego. Ubrania na wagę kupujemy w hurtowniach https://www.del-mar.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeni

Jeśli również będziecie zastanawiali się nad prowadzeniem własnego magazynu to warto zwrócić uwagę na firmę Lemarpol z pomocą której będziecie mogli liczyć na bardzo dobre ceny zakupu, ale również przystępne warunki w zakresie wynajmu, czy serwisów. Lepiej mieć takich fachowców pod ręką niż zastanawiać się i szukać po różnych miejscach fachowców którzy się tym zajmą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil

Mam wlasny sklep od roku i od roku zamawiam opakowania z C2C, bardzo dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

My mamy z mężem sklep Internetowy. Polecam ten typ działalności! Wszystko robimy sami , tylko przy inwentaryzacji i magazynowaniu korzystamy z usług zewnętrznej firmy - RGiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hisz

Dużo osób przy tworzeniu sklepu zapomina o tym jak istotny jest hosting, potem to wychodzi jak zaczynają się problemy. Nie warto brać najtańszego i mówię to z autopsji. Moim zdaniem po wypróbowaniu wielu firm to najlepszy stosunek jakości do ceny ma nazwa pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×