Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Rozmowy zwyczajne o życiu

Polecane posty

Taki mam lekki okres jesiennej chandry, w sumie nawet nie lubie tego slowa od czasu kiedy uzyla go moja (nie)przyjaciolka. Wiec moze nazwe to inaczej, mam dwudniową depresję. Tak chyba lepiej brzmi. Niech ten weekend szybko się skończy, bo nie mam zadnych planow, a ja planow nie lubie nie miec, a spontan tym razem raczej by nie wyszedł. W sumie nie mam jakoś okazji. Chyba sobie włączę jakiś serial na laptopie i będę się zajadać nutellą. A co chociaż raz sobie na nia pozwolę. Tylko który wybrać serial Rodzinka.pl, 2XL czy o mnie się nie martw? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozbella włącz dziś po 20:20 TVP 1 dziś jest drugi dzień festiwalu polskiej piosenki w Opolu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów opolskie miastooo
Wrozbella będziesz oglądała festiwal polskiej piosenki w Opolu? Czy nie będziesz oglądała? Oglądaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś jest festiwal w Opolu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ten serial troszke mi sie juz znudzil, jak byla premiera peirwszej serii to mialam zajawkę. Tak myślę sobie, może obejrzę Dennik Bridget Jones, ten film nigdy mi sie nie znudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś wolalam The Voice of Poland.. za to za tydzien beda az 4 odcinki na weekendzie chociaz tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..A ja w ciąży :-) często płacze. To moja druga :-) boje,się ze sobie nie poradzę.. Mam problem z Nadgorliwymi rodzicami, i zero odpoczynku. Dziecko starsze nade mną cały dzień... Potrzebuje z kimś pogadać:-) może z,Tobą Wrozobello..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wielką checią, możemy razem chociaż raz w spokoju i w ciszy się poużalać. Kto Nam zabroni. W sumie oglądałam dzisiaj Thekretke i tak mi się zapragnęło dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewiędziesiatjeden dziś obawiam sie, ze dobrze nie bawiłbyś się ze mną, z racji tego, że mamy odmienne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozobello,zajmę Ci chwilkę:-) proszę.. Dziś ten Facet dla Mojego Męża powiedział ze Mnie kocha,ale fakt,że był pijany,ale myślę,że jest w tym ziarno prawdy.. Gdybyś mogła odp do 22 proszę.. Zajrzyj w dusze... M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo obchodzą twoje kretyńskie tematy durna pisdo ?? weź wypiertalaj z tymi bredniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpiszesz na wiadomość, godz 20.34? Wróżko.. Buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Hey Wrozbella:) jaki nastroj dzis? Lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest zdecydowanie lepiej :) byłam na pierwszej jeździe i muszę przyznać, że całkiem dobrze mi poszło i nie jest to tylko moje zdanie :) a co tam u Ciebie Caryco jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalem ze ruskie czolgami na bialorus jada. musza miec strasznie kiepskie drogi skoro zwykle autko nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ja tam moge wiedziec. mowil mi to pewien kupiec ze wschodu z ktorym w karczmie obracalim dziewki i piwo pilim. dziki swiat mówię wam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Ach ciezko sie wstaje do pracy po leniwym weekendzie. Teraz sie relaksuje przed akwarium. A jak Wrozbello twoja magiczna strona zycia? Wierzysz w horoskopy? Ja przegladalam na youtube tarocistki, co sadzisz o horoskopach z yt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sram do ryja justynie borkoskiej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina-czy arcykapl kocha? Co w Twojej interpretacji oznacza ( karta podroz, i dziecinnisc)? Pozdrawiam. M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carycka dziś Raczej lepiej jest korzystać z tych bardziej szczegółowych horoskopów, czyli tam gdzie podajemy konkretny dzien miesiac i rok urodzenia, a o horoskopach z yt nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi odpiszesz? M. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Do Wrozbelli: dzien dobry kochana, co do naszej rozmowy z wczoraj, wiesz, nawet nie wiem kto moglby zrobic mi taka prognoze z mojej daty ur, a na yt tarocistki czytaja rozklad kart na najblizszy miesiac dla kazdego znaku zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień dobry szmatławcu wrozbella!! możesz juz wypiertalać z forume, nie lubimy cie tutaj🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×