Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wygrana kasy w małżeństwie czyje

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie: jeżeli wygrałabym kasę ok. 5-7 tys. i chciałabym za to wyremontować salon a wiem że mąż byłby przeciwny, bo on wolałby te pieniadze przeznaczyć na ogrodzenie lub kostkę koło domu to jak rozwiązać problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wygralas, Twoja kasa. Jeżeli mąż jest z tych nie do dogadania i ma Cu głowę suszyć, nie mów mu o wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jak zobaczy nowe meble w salonie to będzie pytał skąd mam na to pieniądze... A salon aż się prosi o remont: meble porysowane samochodzikami, okleina odłazi masakra. Wiadomo kostka tez ważna ale jak dla mnie może poczekać. W sumie to mogłabym sobie na wakacje za to pojechać, a chcę wpakować w dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałam, że jak mąż wygra to wspólne :-) moim zdanien kto zarobi ten dysponuje, ale o ile wyplata powinna zaspokajać potrzeby rodziny o tyle wygrana już powinna być rozdysponowana przez zwycięzcę. Ja na pewno kupiłabym co chciała, bo mój mąż ma podobne zdanie jak ja na kwestie finansów w związku, Ty przemyśl jak to rozegrać. Na pewnie nie ulegaj mężowi, bo nie dość że nie na siebie wydasz to jeszcze będziesz dalej mieszkać w oblazlym salonie. Albo postaw na swoim albo nie mów mu i jakoś inaczej to załatw. Meble możesz kupić na raty, możesz wziąć pożyczkę w pracy, możesz kupić tanio w promocji :-) wiele jest możliwości. Jak macie się sprzeczac o wygrane przez Ciebie pieniądze to lepiej o nich nie mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(15:26) - myślę, że masz rację... powiem, że wzięłam na raty albo coś. Albo faktycznie wezmę na raty i będę powoli spłacać. Wiem, że on ma inną wizję, bo uważa że ludzie przejezdzają obok domu i musi być kostka bo inaczej to brzydko wygląda. Jak dla mnie to własnie liczy się wnętrze domu (chociaż na zewnątrz też jest ważne) bo tam zapraszam gości i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie wygrałaś kasę? Może właśnie powiedz ,że wygrałaś zestaw mebli w konkursie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz meble w Internecie ,kup i przywiozą i powiesz niespodzianka !!! Wygrałam meble w firmie ...... ! Kiedyś wysłałam sms i udało się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lotto w zdrapkach. Wiem, że wspólna ale wolałabym zadecydować i przeznaczyć na to co uważam za pierwszej potrzeby... Serio jesteś księdzem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×