Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćNati

Komuś kawki,herbatki?

Polecane posty

Gość gośćNati

Temat dla wszystkich,którzy chcą popisać lub nudzą się w pracy. Bez hejtu. Tak jak dawniej. Zapraszam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprosze rumiankowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNati
Witajcie :-) Już robię herbatę:-) Co porabiacie w taki ponury dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Probuje uporzadkowac mysli. Wole jednak herbate, wypilam kawe i teraz niepokoj odczuwam. A oprocz tego jakos leci. Trudno mi sie zabrac za to co mam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNati
Słyszę krople deszczu na szybie. Szaro zimno i ponuro:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNati
18,41 Głowa do góry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki. Juz do gory! Czasem lubie jak pada deszcz.. Wtedy herbatka jest najlepsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego po trochu. Zaplanowalam na weekend rozwiazac wiekszosc z tego, co odkladalam. Teraz chyba zrobie co mam i niech sie sprawy tocza. A moze macie jakas rade, jak poradzic sobie w trudnych dylematach, jak ruszyc sprawy do przodu, kiedy nie wie sie w ktor strone isc?? Przepraszam, ze tak ogolnikowo. Nie chce Was zanudzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Witam:) Kiedyś lubiłam IRVINGI ale teraz to najbardziej "Rozgrzej się" :D więc jakąś z imbirem/cynamonem.... jeśli można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Tobie gościu, nie sprawi kłopot, trochę bardziej się otoworzyć, to chętnie wsłucham się.Jeśli jednak w jakimś stopniu, jest to niezręczne dla Ciebie.To przemilcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
" jak ruszyc sprawy do przodu, kiedy nie wie sie w ktor strone isc??" Spece mówią:Posłuchaj głosu serca,zaufaj intuicji,zajrzyj w głąb siebie....tam jest odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba racja z ta intuicja, strasznie mnie jednak strach sparalizowal.. Niestety na bardzo dlugo.. Teraz mam nadzieje, ze da sie mimo wszystko pewne sprawy pozalatwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a czy wierzycie w znaki? Bo mam tak czasami, ze wlasnie kiedy nie wiem co robic, to nijako dostaje odpowiedz na pytania.. To kogos spotkam, to cos zauwaze.. Itp. Macie jakies doswiadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas, jest lekarstwem.Pozwala też na zdystansowanie się :) i wszystko wcześniej, co było potworne, może nabrać innych barw.Bardziej przyjaznych, a przynajmniej mniej odstraszających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Znaki są.Nie umiem teraz podać przykładu,ale zawsze powiem że są.Tylko trzeba nauczyć się je zauważać;wg mnie nie jest to łatwa sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEK
Znaki? Czarne koty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam również takie doświadczenia.Jak i również intuicję, którą spycham na dalszy plan.Tym samym robiąc sobie kłopotów.Gdybym jej słuchała od początku.....Ale teraz jestem bardzo wyczulona na jej doradztwo i wiem, że jest nieomal perfekcyjna.Tylko ja taka d....a jestem i często miałam ją gdzieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEK
Słucham teraz muzyki i wiecie co? Kocham to Naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1jedynka
" jak ruszyc sprawy do przodu, kiedy nie wie sie w ktor strone isc??" Nie ruszać póki się nie wie w którą stronę iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynka, wlasnie tak czuje, ale ja musze juz ruszyc do przodu... Nie mam czasu i nie wiem w ktora strone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość46
Czarne koty,to koty nie znaki :D Nic z tych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>Bez hejtu. Tak jak dawniej.< To znaczy,że kiedyś to było miło, zwyczajnie i bez hejtu? Naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEK
Zazwyczaj odpowiedzi na najtrudniejsze pytania są bliżej niż myślimy. Z kotem żartowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×