Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Maszeńkkaa

In vitro z komórką dawczyni cz. 2

Polecane posty

Gość Maszeńkkaa

Kontynuacja tematu In vitro z komórką dawczyni. Z powodu problemów technicznych otwieramy nowy wątek. Zapraszamy kobiety, które pragną podzielić się swoim doświadczeniem w tym temacie, a także osoby będące przed lub w trakcie procedury.

Gość gość
Hej, czy któraś z was podchodziła w Salve? Wiem , ze zależy to od wilu czynników, ale mam pytanie o czas oczekiwania. My czekamy 1,5 m-ce, pewnie to niedługo, ale dla nas wieczność

Dziewczyny, czy wrocilyscie do pracy dzien po transferze? Dodam że ja pracuje w hotelu. Wolnego wziąć nie mogę a gdy pójdę na chorobowe zostanę zwolniona. :(

Gość gość
Majtunia, ja zawsze mialam zwolnienie ale i tak mi się jeszcze nie udało... Rozumiem Cię ze się boisz, może jak nie masz ciężko w pracy i nie masz stresu to może nic zlego sie nie wydarzy. Wiadomo każdy zrobiłby wszystko żeby się udało. Za tydzień masz transfer? W jakim mieście podchodzisz? Miałaś może szczepienia albo będziesz miała steryd? Trzymam kciuki! Powodzenia Lusia30

Gość gość
Ja w dniu transferu jechałam do domu ponad 300 km a dzień później normalnie wstawalam o 5 rano i chodziłam do pracy. I udało sie, byłam w ciąży, a 9 m-cy później urodziłam wspaniałą córeczkę :-)

Hej dziewczyny. Z mężem rozważamy IVF z komórkami dawczyni. Mogły byście napisać jak to dokładnie wygląda? Czy miałyście jakieś obawy? Niestety nie mogę naturalnie zajść w ciążę ponieważ w wieku 19 lat zdiagnozowano u mnie przedwczesna menopauzę. Teraz mam 24 lata i niestety moje jajniki już są tak słabe że nawet są ledwo widoczne na USG. Błagam pomóżcie

Gość gość
Dziewczyny, Invimed teraz jest Sponsorem takich fajnych spotkań dla długo starających się kobiet: http://nieplodnirazem.pl/ruszyly-zapisy-na-iii-edycje-spotkan-dla-kobiet-obudz-w-sobie-zycie/ Teraz jest w Warszawie, ale mają być też w Katowicach i Gdyni. Podobno grupy kameralne, fajna atmosfera z dobrym jedzeniem i można sie wypytać szczegółowo o swój przypadek.

Gość Mimika99
Fajnie, że pojawiła się nowa odsłona wątku :) To ja zacznę od dobrych wieści. Jestem 2 tygodnie po transferze, dzisiaj robiłam betę - wynik 365!! Jak ja się cieszę :) Trzymam kciuki za wszystkie starające się!! Powodzenia :)

Gość gość
Witam dziewczyny. Chcialabym sie do was przylaczyc. Dzis zapadla decyzja o KD. Mam bardzo rzadka przypadlosc. Jestem po 3 procedurach bez transferu:( Wiec teraz czytam wszystko co mozliwe! W jakich klinikach podchodzicie ? Zastanawiam sie nad Gameta lodz. Ile czekalyscie na komorki i ile komorek dostslyscie?? Swierze czy mrozone?

Gość gość
Każda dziewczyna poleca te klinikę w której jej sie udało. Mi się udało w salve wiec polecam. Miałam tam dwa transfery i każdy z nich był udany.

Gość Nadzieja76
Majtunia- Ja w Invimedzie, progesteron miałam włączony na 3 dni przed transferem, brałam lutinusa 3x1 dopochwowo i duphaston 3x1 -doustnie. Takie zalecenia miałam zawsze, przed kazdym transferem.

Gość Maszeńkkaa
Mimika, gratuluje bety! Majtunia, trzymam kciuki za jutrzejszy transfer! Może zaglądają tu dziewczyny, które urodziły dziecko z kd? Ja jestem już na ostatniej prostej, właściwie poród może się odbyć w każdej chwili i zastanawiam się, czy w szpitalu powinni wiedzieć o kd? W karcie porodu mam info o in vitro, ale wolałabym nie mówić o kd...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się